Za šikanu učitelky padl trest! Dva studenti poletí ze školy!

Rodiče jednoho z potrestaných studentů se proti rozhodnutí hodlají odvolat. Nesouhlasí s vyloučením jejich syna.
 Z domova 
17. dubna 2016 17:09 / Thinkstock
Nejprve to bylo podmínečné vyloučení a trojka z chování, ale nyní se nový ředitel Střední průmyslové školy Na Třebešíně na Praze 10 rozhodl, že za šikanu učitelky vynese přísnější tresty! Dva studenty vyhodil ze školy! Třetímu stále zůstává původní trest!

Video, na kterém studenti šikanovali učitelku angličtiny, před několika měsíci obletělo celou Českou republiku. Terorizovaná učitelka začátkem února zemřela v jedné z pražských nemocnic. Řada lidí to přisuzovala stresu, který musela kantorka zvládat, když ji mladíci šikanovali. Vedení školy nejprve chtělo celý případ zamést pod koberec, ale díky medializaci případu přeci jen vynesli trest nad školáky, kteří jsou na videu.

Nyní již bývalý ředitel rozhodl o tom, že mladíci dostanou trojku z chování a podmínečné vyloučení. Avšak nový ředitel školy Václav Jahoda, který byl magistrátem pověřen převzít vedení po odvolaném řediteli Františku Bártlovi, rozhodl, že dva tyrany figurující na onom videu vyloučí. Třetímu studentovi zůstává dosavadní trest.

S tímto trestem se však nehodlali smířit rodiče jednoho z vyloučených studentů. Do školy dorazili s právníkem a mají se v plánu proti rozhodnutí odvolat. „Postup jeho rodičů mi přijde nerozumný. Myslím, že dál být v té třídě je komplikované i pro toho samotného kluka,“ řekl Jahoda.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

2. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

3. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

4. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

5. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi