Za šikanu učitelky padl trest! Dva studenti poletí ze školy!

Rodiče jednoho z potrestaných studentů se proti rozhodnutí hodlají odvolat. Nesouhlasí s vyloučením jejich syna.
 Z domova 
17. dubna 2016 17:09 / Thinkstock
Nejprve to bylo podmínečné vyloučení a trojka z chování, ale nyní se nový ředitel Střední průmyslové školy Na Třebešíně na Praze 10 rozhodl, že za šikanu učitelky vynese přísnější tresty! Dva studenty vyhodil ze školy! Třetímu stále zůstává původní trest!

Video, na kterém studenti šikanovali učitelku angličtiny, před několika měsíci obletělo celou Českou republiku. Terorizovaná učitelka začátkem února zemřela v jedné z pražských nemocnic. Řada lidí to přisuzovala stresu, který musela kantorka zvládat, když ji mladíci šikanovali. Vedení školy nejprve chtělo celý případ zamést pod koberec, ale díky medializaci případu přeci jen vynesli trest nad školáky, kteří jsou na videu.

Nyní již bývalý ředitel rozhodl o tom, že mladíci dostanou trojku z chování a podmínečné vyloučení. Avšak nový ředitel školy Václav Jahoda, který byl magistrátem pověřen převzít vedení po odvolaném řediteli Františku Bártlovi, rozhodl, že dva tyrany figurující na onom videu vyloučí. Třetímu studentovi zůstává dosavadní trest.

S tímto trestem se však nehodlali smířit rodiče jednoho z vyloučených studentů. Do školy dorazili s právníkem a mají se v plánu proti rozhodnutí odvolat. „Postup jeho rodičů mi přijde nerozumný. Myslím, že dál být v té třídě je komplikované i pro toho samotného kluka,“ řekl Jahoda.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Současná politika? Estébáci a komunista na Hradě, tvrdí Miroslava Němcová

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Ed Sheeran vystoupí v prosinci v Rakousku! Na koncert se ale nedostanete...

2. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

3. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

4. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

5. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!