Nešlo o nešťastnou náhodu, mladík do stromu napálil schválně! Na místě zemřel společně s bývalou přítelkyní!

Auto zůstalo po nárazu do stromu téměř sešrotované. Řidič a spolujezdkyně neměli šanci přežít.
 Z domova 
09. dubna 2016 17:19 / Policie ČR
Nejprve to vypadalo jako tragická nehoda kvůli nezvládnutí rychlé jízdy, ale nyní vyplývají na povrch děsivé informace! Devatenáctiletý řidič a o tři roky mladší spolujezdkyně nejspíš neumřeli při nedělní autonehodě u Tučap na Táborsku náhodou! Vypadá to, že za smrtí stojí mladý řidič, který se nedokázal smířit s tím, že se s ním dívka rozešla!

Řidič uháněl po silnici velkou rychlostí a najednou jeho auto vylétlo do protisměru a zůstalo zdevastované ve stromě. O život na místě přišli oba cestující. Policisté případ vyšetřují jako usmrcení z nedbalosti. Nyní se však ukázalo, že mladík mohl smrt plánovat. Dívka se s ním totiž před nedávnem rozešla a on to nemohl skousnout.

Mladík se kvůli rozchodu trápil, a dokonce přestal chodit i do školy. Nedokázal si představit, že vedle jeho vyvolené uvidí jiného muže. Proto se nejspíš rozhodl, že když ji nebude mít on, tak nikdo. Podivné na celém případu je i to, že na místě nehody vyšetřovatelé nenašli stopy brzdné dráhy.

Už nyní je však jasné, že policisté případ odloží, protože oba lidé z vozu zemřeli. Kdyby se dokázalo, že šlo skutečně o pomstu mladíka, tak by stejně nemohl být souzen.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Problémy kolem novičoku zdaleka nekončí

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

2. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

3. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

4. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou

5. Simona Krainová musela zrušit dovolenou