خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Na pohřbu tasil muž pistoli! Policie pak u něj doma objevila zbrojní arzenál!

Na pohřební hostině ohrožoval muž hosty nabitým revolverem. Doma ukrýval dalších 35 zbraní a 20 kilogramů střelného prachhu.
 Z domova 
08. dubna 2016 08:21 / Internet
Hodně dramaticky skončila bitka na pohřební hostině v obci Paršovice. Dva muži se tu nejprve pobili a starší pak na mladšího namířil nabitý revolver! Naštěstí nikoho nezastřelil, ale policisty čekal pořádný šok! Útočník totiž doma ukrýval hotový zbrojní arzenál!

Během hostiny si vjeli do vlasů čtyřiasedmdesátiletý a jednatřicetiletý muž. Starší mladšího nejprve profackoval. Mladý muž pak důchodce drapl pod krkem za košili a svalil ho na zem. To se ale seniora dotklo a na protivníka tasil revolver!

Ostatní hosté sice ozbrojeného muže vyvedli před hospodu, ten se ale dovnitř opět vrátil. "Začal na poškozeného znovu mířit se slovy, že skončil. Poté zamířil ještě na dalšího hosta a nakonec odešel," konstatovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Policie agresora brzy dopadla, v dechu měl 1,8 promile alkoholu. Největší překvapení ale na policisty teprve čekalo! "U násilníka doma objevili dalších 35 krátkých a dlouhých střelných zbraní, přes 20 kilogramů střelného prachu a chemikálie určené k výrobě střeliva," dodala Zajícová. Muž sice vlastní zbrojní průkaz, policie ale bude zjišťovat, zda všechny zbraně držel legálně. Zatím ho strážci zákona obvinili z nebezpečného vyhrožování a nedovoleného ozbrojování, za což mu hrozí až pět let vězení. "Je ale možné, že se podezření ještě rozšíří o trestný čin obecné ohrožení," uzavřela policejní mluvčí.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

2. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

3. David Gránský vyvedl snoubenku do kina

4. Tomáš Matonoha řídí tenhle dábělský stroj

5. Václav Kopta po sérii zranění už chodí bez potíží. Co se všechno stalo?