Bezcitná matka! Dítě po porodu utloukla k smrti!

Na Tachovsku zabila žena po domácím porodu svou holčičku. Ubila ji k smrti. Jiná matka zase pěstí svému ani ne ročnímu chlapci rozbila hlavu.
 Děti v nesnázích 
05. dubna 2016 04:10 / Policejnidenik
Zrůdným způsobem se k svému čerstvě narozenému miminku zachovala asi třicetiletá matka z Tachovska. Porodila doma a pak svou dcerku ubila k smrti!

žena je cizinka a v Česku žila přechodně se svým přítelem. Dítě bylo nechtěné a když náhle doma porodila, malou holčičku napadla tak surovým způsobem, že dítě při převozu do nemocnice zemřelo. Utrpělo vážné poranění hlavy.

Policisté už ženu obvinili z vraždy a hrozí jí za to až 20 let vězení nebo trest výjimečný. Soud poslal vražedkyni do vazby.

V poslední době to navíc není první podobný případ na Tachovsku. Ve Stříbře se podobně zachovala další matka. Ta svého ani ne ročního chlapečka nemohla uspat, a tak ho pěstí bušila do hlavy. Navíc lékařskou pomoc vyhledala až za dva dny, kdy byl hošík na pokraji smrti. O jeho život teď bojují lékaři z Fakultní nemocnice v Plzni, kam ho lékaři letecky transportovali. Za těžké ublížení na zdraví hrozí ženě až dvanáctileté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!