Ruply mu nervy! Na řidiče ukazoval chodec holý zadek a pak ho zmlátil v obchoďáku!

Chodec měl dojem, že ho řidič na přechodu ohrozil. Vyříkal si to s ním ručně stručně. Nejprve na něj vystrčil zadek a pak ho zbil na toaletách v nedalekém obchoďáku.
 Z domova 
03. dubna 2016 12:28 / Internet
Až tři roky ve vězení může strávit dvaačtyřicetiletý muž z Hradce Králové, který dobil čtyřiašedesátiletého řidiče. Ještě předtím na něj vystrkoval holý zadek a mlátil mu do auta!

Vše začalo na přechodu pro chodce. Mladší muž chtěl přejít s rodinou na druhou stranu a měl dojem, že je řidič ohrozil. Jeho reakce ale byla naprosto přehnaná! Když auto zastavilo v křižovatce, udeřil řidiči několikrát do čelního skla. Pak si stáhl kalhoty a ukazoval šoférovi svůj holý zadek. To ale byl jen začátek celého incidentu!

Dvojice se náhodně potkala v nedalekém obchodním domě. Starší z mužů chtěl požádat mladšího o vysvětlení, neboť si myslel, že se jednalo o nedorozumění. Poklepal mu proto zezadu na rameno. Pak začalo peklo!

"Mladší muž mu vlepil pohlavek a pak ho tělem srazil na zem. Nakonec ho chytil za límec a táhl několik metrů k pánským toaletám. Uvnitř mu měl bránit v odchodu. Staršímu muži přiběhla na pomoc ochranka, ani tu ale agresor nešetřil. Jednoho z členů ochranky udeřil pěstí do obličeje, rozbil mu dioptrické brýle a sebral mu telefon, aby nemohl přivolat policii," popsala útok policejní mluvčí Lenka Burýšková.

Policie ale nakonec útočníka objevila v blízkém parku. Nadýchal témě 1,5 promile alkoholu. Nešlo o žádné neviňátko, v minulosti už byl násilník několikrát trestán. Teď může za své chování strávit v base další tři roky.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Kam se zachráněnými 450 migranty? Babiš i Hamáček mají jasno

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě

2. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

3. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

4. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

5. Moderátorku Sandru Parmovou okradli