Ruply mu nervy! Na řidiče ukazoval chodec holý zadek a pak ho zmlátil v obchoďáku!

Chodec měl dojem, že ho řidič na přechodu ohrozil. Vyříkal si to s ním ručně stručně. Nejprve na něj vystrčil zadek a pak ho zbil na toaletách v nedalekém obchoďáku.
 Z domova 
03. dubna 2016 12:28 / Internet
Až tři roky ve vězení může strávit dvaačtyřicetiletý muž z Hradce Králové, který dobil čtyřiašedesátiletého řidiče. Ještě předtím na něj vystrkoval holý zadek a mlátil mu do auta!

Vše začalo na přechodu pro chodce. Mladší muž chtěl přejít s rodinou na druhou stranu a měl dojem, že je řidič ohrozil. Jeho reakce ale byla naprosto přehnaná! Když auto zastavilo v křižovatce, udeřil řidiči několikrát do čelního skla. Pak si stáhl kalhoty a ukazoval šoférovi svůj holý zadek. To ale byl jen začátek celého incidentu!

Dvojice se náhodně potkala v nedalekém obchodním domě. Starší z mužů chtěl požádat mladšího o vysvětlení, neboť si myslel, že se jednalo o nedorozumění. Poklepal mu proto zezadu na rameno. Pak začalo peklo!

"Mladší muž mu vlepil pohlavek a pak ho tělem srazil na zem. Nakonec ho chytil za límec a táhl několik metrů k pánským toaletám. Uvnitř mu měl bránit v odchodu. Staršímu muži přiběhla na pomoc ochranka, ani tu ale agresor nešetřil. Jednoho z členů ochranky udeřil pěstí do obličeje, rozbil mu dioptrické brýle a sebral mu telefon, aby nemohl přivolat policii," popsala útok policejní mluvčí Lenka Burýšková.

Policie ale nakonec útočníka objevila v blízkém parku. Nadýchal témě 1,5 promile alkoholu. Nešlo o žádné neviňátko, v minulosti už byl násilník několikrát trestán. Teď může za své chování strávit v base další tři roky.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Tesco nabízelo kapustu nadupanou zákeřnými pesticidy

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

2. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

3. Česká Barbie daruje auto

4. Petra Černocká si vyšla s manželem i exmanželem

5. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty