Těžká noc! Otec vyhazoval své děti, šokovaná matka zase na uklízejícího partnera volala policajty!

Policisté museli do bytu opilých rodičů vyjíždět hned čtyřikrát za noc. Otec z bytu vyhazoval své malé děti, matku zase vyděsil uklízející partner.
 Z domova 
26. března 2016 12:44 / Policejnidenik
O hodně náročnou noc se královéhradeckým policistům postarala podivínská rodinka! Na jejich volání o pomoc museli do jejich bytu vyjíždět hned čtyřikrát! Bezohlední rodiče do svých sporů zatáhli i své malé děti ve věku dva a šest let!

Tísňová linka 158 byla osudnou noc naprosto vytížena. Nejprve o pomoc požádala osmatřicetiletá podnapilá žena. Když se vrátila z opileckého tahu nad ránem domů, zjistila, že její partner odvedl z bytu jejich dvě společné děti. Policisté se na místě sešli i se strážníky, které pro změnu přivolal pětatřicetiletý muž. Tvrdil, že po probuzení objevil v bytě dvě děti bez matky a žádal strážníky, aby se o caparty postarali. Obě ratolesti byly přitom jeho, takže ho strážci zákona poučili o rodičovských povinnostech a odjeli. Za chvíli ale do bytu vyjížděli znovu!

Podruhé se na tísňovou linku obrátil otec. V jeho bytě se prý nacházejí dvě osoby, které tam nechce. Jednalo se o jeho přítelkyni a jejího kamaráda. Vzhledem k tomu, že majitelkou bytu byla právě dotyčná žena, nemohli policisté muži nijak pomoci.

Policisté ještě nestačili dojet zpět na služebnu a už museli do bytu potřetí. Tentokrát si žena stěžovala na svého druha, že kope do dveří a dělá hluk. "Hlídka se proto vrátila na místo a opilého muže, který nadýchal 1,85 promile, odvezli na záchytku. Ani tím ale případ neskončil," poznamenala policejní mluvčí Lenka Burýšková.

Hned v dopoledních hodinách se totiž tísňová linka rozezněla znovu. To už se muž vrátil ze záchytky a jeho partnerka tvrdila že ji ohrožuje nožem. Vše ale bylo jinak. Muž se po těžké noci snažil spor uhladit a začal uklízet. Když vzal do ruky nůž, aby ho umyl, jeho družka si to vysvětlila po svém. Byla prý v naprostém šoku, že její muž dobrovolně uklízí, a viděla v tom postranní úmysly.

Rodinka si zadělala na pořádné problémy. Musejí teď počítat s tím, že se o jejich život začne zajímat sociálka.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jágr říká svojí holce "vole"? No, to je tedy gentleman!

Zprávy

Nečekaný návrh! Kdysi vstřícná země má už migrantů plné kecky. A začíná jednat. No sláva!

Sport

Kanadský pohár prostě vyhraje Kanada... jak jinak!

1. VIDEO: SuperStar Emma Drobná představila svůj prví singl Smile! Jak se vám líbí?

2. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

3. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

4. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

5. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!