Těžká noc! Otec vyhazoval své děti, šokovaná matka zase na uklízejícího partnera volala policajty!

Policisté museli do bytu opilých rodičů vyjíždět hned čtyřikrát za noc. Otec z bytu vyhazoval své malé děti, matku zase vyděsil uklízející partner.
 Z domova 
26. března 2016 12:44 / Policejnidenik
O hodně náročnou noc se královéhradeckým policistům postarala podivínská rodinka! Na jejich volání o pomoc museli do jejich bytu vyjíždět hned čtyřikrát! Bezohlední rodiče do svých sporů zatáhli i své malé děti ve věku dva a šest let!

Tísňová linka 158 byla osudnou noc naprosto vytížena. Nejprve o pomoc požádala osmatřicetiletá podnapilá žena. Když se vrátila z opileckého tahu nad ránem domů, zjistila, že její partner odvedl z bytu jejich dvě společné děti. Policisté se na místě sešli i se strážníky, které pro změnu přivolal pětatřicetiletý muž. Tvrdil, že po probuzení objevil v bytě dvě děti bez matky a žádal strážníky, aby se o caparty postarali. Obě ratolesti byly přitom jeho, takže ho strážci zákona poučili o rodičovských povinnostech a odjeli. Za chvíli ale do bytu vyjížděli znovu!

Podruhé se na tísňovou linku obrátil otec. V jeho bytě se prý nacházejí dvě osoby, které tam nechce. Jednalo se o jeho přítelkyni a jejího kamaráda. Vzhledem k tomu, že majitelkou bytu byla právě dotyčná žena, nemohli policisté muži nijak pomoci.

Policisté ještě nestačili dojet zpět na služebnu a už museli do bytu potřetí. Tentokrát si žena stěžovala na svého druha, že kope do dveří a dělá hluk. "Hlídka se proto vrátila na místo a opilého muže, který nadýchal 1,85 promile, odvezli na záchytku. Ani tím ale případ neskončil," poznamenala policejní mluvčí Lenka Burýšková.

Hned v dopoledních hodinách se totiž tísňová linka rozezněla znovu. To už se muž vrátil ze záchytky a jeho partnerka tvrdila že ji ohrožuje nožem. Vše ale bylo jinak. Muž se po těžké noci snažil spor uhladit a začal uklízet. Když vzal do ruky nůž, aby ho umyl, jeho družka si to vysvětlila po svém. Byla prý v naprostém šoku, že její muž dobrovolně uklízí, a viděla v tom postranní úmysly.

Rodinka si zadělala na pořádné problémy. Musejí teď počítat s tím, že se o jejich život začne zajímat sociálka.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vyděšený Bartoška: Už zase strach z rakoviny!

Zprávy

Tahle naše ministryně je stejně nebezpečná jako aktivní sopka! Aktivně a nepřetržitě chrlí jednu...

Sport

Jágrova kráska se konečně dočkala... a křičela u toho sprostě!

1. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!

2. Další hollywoodské manželství krachlo. Došlo i na hrdinu Spidermana!

3. Vlaďka Erbová přibrala pět kilo. Co se s ní děje?

4. Lucie Vondráčková zpět v ČR! Proč odjela z Kanady?

5. Eminem oslavil 44. narozeniny. Takhle mu popřála Paris Hilton.