Prostitutka oškubala důvěřivého staříka! Vylákala z něj milion a půl!

Důvěřivý důchodce naletěl mladé prostitutce, která ho obrala o životní úspory.
 Z domova 
22. března 2016 10:06 / Thinkstock
Důchodce z Plzně skočil na lep devatenáctileté prostitutce, která z něj dlouhé roky pomocí vymyšlených historek tahala peníze! Čtyřiasedmdesátiletý stařík kvůli ní dokonce ukradl peníze z občanského spolku, kde působil jako funkcionář! Prostitutka si přišla celkem na milion a půl!

Vše začalo před několika lety, kdy se dvojice začala scházet kvůli sexuálnímu potěšení muže. Postupem času si mu mladá prostitutka začala stěžovat na zdravotní potíže se srdcem. „Řekla mi, že musí na operaci, ale že na to nemá pojištění ani peníze,“ uvedl důchodce. Důvěřivému muži začalo být mladé ženy líto a půjčil jí dvacet tisíc korun.

Když dívka viděla, že jí muž ve všem lehce uvěří, začala vymýšlet další lži. Jednou například tvrdila, že jí zemřela celá rodina a ona nemá nikoho, kdo by se o ni postarat. V dalším případě si vymyslela, že k ní přišli exekutoři a zabavili jí veškerý majetek. Staříček jí vždy podal pomocnou ruku a půjčil jí peníze.

Půjčil jí všechny své úspory a sám se dostal na mizinu. Když ho však žena opět požádala o pomoc. Neodmítl. „Chtěla půjčit peníze. Slíbila, že mi je vrátí. Z účtu občanského spolku, kde jsem působil jako funkcionář, jsem vybral finanční hotovost. Protože jsem peníze nevrátil, podal na mě výbor spolku trestní oznámení,“ vysvětlil senior. Nyní má muž z ostudy kabát a musí chodit po brigádách, aby ukradené peníze vrátil spolku zpět.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

TO JE TA ELITA: Udavači mezi umělci! Kdo na koho práskal?

Zprávy

Nemáte dárek pod stromeček? Kocáb vám poradí. Plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým Tomáše...

Sport

Karma dostihla arogantního trenéra! Vyhodí v Rusku zběha od reprezentace?

1. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!

2. Kutcher a Kunis slaví! A mají hodně veliký důvod!

3. Takhle divoké jsou polské modelky! Stačilo málo a bylo vidět vše!

4. Angelina Jolie se prý spustila se slavným hereckým kolegou!

5. Rozchod Katy Perry a Orlando Blooma se nekoná! Vystřelili si z nás!