خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Brutalita! Bezdomovci zkopali svou kamarádku!

Policisté zadrželi dva bezdomovce, kteří surovým způsobem zmlátili a zkopali svou kamarádku. Vadilo jim, že spala v jejich spacáku.
 Z domova 
19. března 2016 12:46 / Policejnidenik
Surovost nejvyššího kalibru! Dva zlínští bezdomovci brutálně zmlátili a zkopali svou kamarádku, která si dovolila lehnout do spacáku jednoho z útočníků! Zraněnou ženu pak nedaleko autobusového nádraží nechali svému osudu!

Důvod násilí dvou mužů je jen těžko pochopitelný. Když se dvojice vrátila ke svým spacákům, uviděla svou známou (59), jak v jednom z nich spokojeně spí. Osmačtyřicetiletého a sedmadvacetiletého muže rozlítilo, že jejich spacák zapáchá, proto začali ženu bít pěstmi a kopat do hlavy! Jejich útok vidělo několik dalších svědků. Asi po půl hodině s napadáním přestali a odešli.

Dlouhé čtyři hodiny byla zmlácená a zraněná žena bez pomoci. Až poté si jí všimli kolemjdoucí a zavolali záchranáře. Ti ženu bez domova odvezli do nemocnice. "Oba útočníky po chvíli policisté našli.Jeden měl v dechu přes jedno promile a druhý více než dvě promile alkoholu. Policisté oba muže zadrželi a umístili do policejní cely.

Oba muži nakonec putovali do vazební věznice. Starší z nich má již 18 záznamů v trestním rejstříku, mladší byl třikrát soudně trestaný. "Za těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu mohou strávit ve vězení až deset let," dodala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

2. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

3. David Gránský vyvedl snoubenku do kina

4. Tomáš Matonoha řídí tenhle dábělský stroj

5. Václav Kopta po sérii zranění už chodí bez potíží. Co se všechno stalo?