Kevin to má spočítané! Za vyvraždění rodiny shnije v base!

Dahlgren byl při vraždění příčetný, tvrdí psychiatři! Kolik za to vyfasuje?
 Z domova 
12. března 2016 09:30 / www.policie.cz
Ten už se z toho nevyvlíkne! Dny Američana Kevina Dahlgrena jsou sečteny! Za vraždu sestřenice a její rodiny z Brna se nejspíš z lochu nedostane! Psychiatři usoudili, že byl v době činu příčetný. Skončí tak před soudem, kde mu hrozí doživotí!

Stačilo málo a za oceánem se mohl bez trestu těšit ze svobody. Jenomže to je pasé! Psychiatři řekli jasně, že Dahlgren věděl, co v době činu dělal. Tím pádem se nemůže vymlouvat na to, že byl nepříčetný, což by ho mohlo uchránit od trestu!

Dahlgren je jediným podezřelým z toho, že v květnu 2013 zavraždil v Brně-Ivanovicích svou sestřenici, jejího manžela a dva syny. U rodiny bydlel a měl v Brně učit angličtinu. Motiv jeho činu není známý.

Dahlgren měl na rodinu čekat v domě a postupně jednoho člena po druhém zabít. Poté založil v domě požár a snažil se uprchnout do USA. Když hasiči požár uhasili, našli v domě těla. V té době byl už Američan v letadle. Policisté ho zadrželi na letišti za oceánem.

Dlouho se však vedly spory, zda USA Dahlgrena vydá, či nikoliv. Loni na podzim se tak stalo, je prvním Američanem, kterého Spojené státy vydaly do ciziny ke stíhání. Zatím není jasné, kdy proces začne. Jak se u něj bude Dahlgren bránit? A má vůbec čím soudce obměkčit, aby ještě viděl svět jinak než zpoza mříže?
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Eva Longoria se dočkala: Ve 43 letech se stala poprvé mámou!

Zprávy

Chtějí nás otrávit? Polská jablka v sobě měla dvacetkrát více pesticidů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Martin Písařík jezdí na pořádném obrňáku

2. Manželka Willa Smithe si nechala omladit vagínu

3. Nadějná zpěvačka Karolína Gudasová má po kariéře. Už je zase těhotná

4. Moderátorka Czadernová ukázala roztomilou rodinku

5. Ornella Štiková, kterou její máma nazvala "hnusou holkou", si nervy uklidňuje ve fastfoodu