Mladý deviant si na ženách vynucoval sex! Policie hledá jeho další oběti!

Policie dopadla mladíka, který na Černém Mostě sexuálně obtěžoval ženy, jednu se pokusil i znásilnit. Kriminalisté teď hledají jeho případné další oběti.
 Z domova 
10. března 2016 03:58 / Policejnidenik
Nejméně čtyři případy sexuálního obtěžování žen v okolí Černého Mostu v Praze 9 má na svědomí mladý muž. Jednu ze svých obětí se pokusil i znásilnit! Policie ho už zadržela, ale domnívá se, že terčem jeho nechutností mohly být i další ženy. Jejich svědectví je pro policisty hodně důležité!

Všechny dosud objasnění případy se staly v období od konce loňského října do konce letošního února. "Mladíkova agrese navíc s každou novou zkušeností gradovala. Zpočátku se pokoušel pouze o, mírně řečeno, nevhodný verbální kontakt se ženami, které ale později začal i sexuálně osahávat. V posledním případě se už neostýchal ženu povalit na zem, kde se z ní pokoušel strhnout oblečení," podotkla policejní mluvčí Iveta Martínková.

Když se poškozená bránila, udeřil ji násilník několika ranami pěstí do obličeje. Jeho drzost navíc byla natolik velká, že se o tento zbabělý čin pokusil přímo na ulici uprostřed sídliště. Možná jen díky tomu ženu zachránil náhodný svědek, který reagoval na její křik. Násilník se poté v rychlosti snažil své oběti alespoň uloupit kabelku, ani to se mu ale nakonec nepodařilo.

Policisté grázla už dopadli a obvinili ho z trestných činů loupež, výtržnictví a také ze znásilnění ve stadiu pokusu. V současné době je stíhán vazebně. "Detektivové v této souvislosti zadokumentovali celkem čtyři případy, není ale vyloučené, že jich má na svědomí mnohem více. Žádáme tímto ženy, které mají s takovým mladíkem obdobnou zkušenost, aby se policistům přihlásily na bezplatnou tísňovou linku 158," konstatovala Martínková.

S ohledem na probíhající úkony, konkrétně třeba rekognice, může policie k popisu pachatele sdělit pouze to, že se jedná o mladě vypadajícího muže snědé pleti, který takto obtěžoval ženy různé věkové skupiny, a to v bezprostředním okolí Černého mostu.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Slavnému českému herci, který zemřel na natáčení komedie, odhalí pamětní desku!

Zprávy

Bože, chraň nás před podobnými magory! Na prezidenta České republiky chce kandidovat šílenec, který...

Sport

Tak takhle sexy jste ji ještě neviděli! Ohromí vás to více, než její výborné výkony

1. Bývalka Brada Pitta oslavila 44. narozeniny. Při té příležitosti sdílela fotografii, kde je úplně...

2. Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

3. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

4. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

5. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!