Otec znásilnil dceru? Od soudu odešel s čistým štítem!

Dívka měla těžké dětství. Otec byl alkoholik a tyran. Proto si soud myslí, že se mu chtěla vymyšleným znásilněním pomstít!
 Z domova 
09. března 2016 10:05 / Ilustrační foto www.pedo-gl.com
Šeredné znásilnění vlastní dcery, nebo jen výmysl pubertální dívky? Tyto dvě možnosti zvažoval soud v případu devětačtyřicetiletého muže z Děčínska, který se na lavici obžalovaných zpovídal ze znásilnění dvanáctileté dcery. Nakonec ho zprostil obžaloby!

Dívka vše oznámila lékařům, když byla v nemocnici kvůli sebepoškozování. Podle obžaloby jí měl otec sahat pod tričko a dotýkat se jejích prsou. Pak se ji pokusil znásilnit a měl to objasňovat tím, že chtěl zjistit, jestli je ještě panna.

Muž ale popřel, že by dívku znásilnil. Tvrdí, že jeho dcera měla špatné dětství. Stejný názor měla i psychiatrička. Spolu se sourozenci ji vzali matce a skončila v Klokánku, který se stará o ohrožené děti.

Jenomže tam nezůstala dlouho. Otec si ji vzal s novou manželkou. Dívku však nečekal žádný med a spokojený rodinný život. Právě naopak! Otec byl alkoholik a tyran, který ženu mlátil. Policie ho dokonce musela vykázat z bytu.

Právě kvůli rodinným problémům se dívka mohla podle soudu chtít otci pomstít a vymyslela si znásilnění. Soud ale neměl důkazy, a proto muže zprostil. Muž ale zatím vyhrál jenom bitvu, protože se státní zástupkyně odvolala. Uvěří mu i odvolací soud, nebo mu napaří tvrdí trest?
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!