To se nepovedlo! Zloděj zapomněl ve vykradeném autě vlastní fotku!

Zloděj se vloupal do náklaďáku a zřejmě mu při krádeži vypadla jeho vlastní fotografie. Značně tak policistům usnadnil práci při pátrání po jeho osobě.
 Z domova 
06. března 2016 17:12 / Internet
Tato krádež se nenechavci moc nepovedla! Rozhodl se vloupat do Tatry zaparkované v Zoo Zlín. Při krádeži ho sice nikdo nenačapal, ale byl tak zbrklý, že mu v Tatře vypadla jeho vlastní fotografie! Policisté tak mají pátrání výrazně ulehčené!

Vykradeného náklaďáku si všiml pracovník ostrahy. Do zoo se zloděj dostal po přestřižení ostnatých drátů. Z nádrže pak odčerpal asi 60 litrů nafty. To mu ale nestačilo, tak rozbil okénko u spolujezdce a k palivu si přibral i dvě autobaterie včetně kabelů a sadu nářadí. Na oplátku ale v Tatře nechal svou fotografii!

"Neobratnému lapkovi při jeho nekalé činnosti zřejmě vypadly drobné mince, protože byly rozházeny po podlaze vozidla. A s největší pravděpodobností lupič vytratil také svou fotografii, kterou našel majitel vozu vedle sedadla řidiče. Policisté z Fryštáku zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu krádež s dvouletou trestní sazbou. Pachatel způsobil odcizením věcí škodu ve výši bezmála 14 tisíc korun," poznamenala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

TO JE TA ELITA: Udavači mezi umělci! Kdo na koho práskal?

Zprávy

Nemáte dárek pod stromeček? Kocáb vám poradí. Plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým Tomáše...

Sport

Karma dostihla arogantního trenéra! Vyhodí v Rusku zběha od reprezentace?

1. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!

2. Kutcher a Kunis slaví! A mají hodně veliký důvod!

3. Takhle divoké jsou polské modelky! Stačilo málo a bylo vidět vše!

4. Angelina Jolie se prý spustila se slavným hereckým kolegou!

5. Rozchod Katy Perry a Orlando Blooma se nekoná! Vystřelili si z nás!