Zopakuji brodský masakr, vyhrožoval muž soudní úřednici!

Muž zavolal soudní úřednici a vyhrožoval jí, že dorazí s devítkou a zopakuje masakr v Uherském Brodě, kde šílenec postřílel osm lidí a pak i sebe.
 Z domova 
02. března 2016 03:29 / Internet
Další fanatik na obzoru? Minuty hrůzy prožívala úřednice zlínského soudu, které zavolal muž z Uherskohradišťska. Vyhrožoval jí, že na soud přijde s devítkou a zopakuje krvavý masakr, který před rokem spáchal šílený střelec v Uherském Brodě, jenž v místní restauraci Družba zastřelil osm lidí a pak i sebe!

Důvod nebezpečného vyhrožování byl přitom velmi malicherný. Muž se dožadoval informací ohledně svého spisu. Když ho úřednice požádala o spisovou značku, kterou muž neznal, přišla nečekaná reakce v podobě vystřílení lidí na soudě!

Výhrůžky ale volajícímu neprošly. Policisté si pro něj došli na ubytovnu ve Zlíně, kde pobýval, a odvezli ho do cely. V dechu měl více než tři promile alkoholu. "Ke svému činu se po vystřízlivění doznal s tím, že si přesně nepamatuje, co řekl, ale že toho lituje a omluví se. Zdůraznil, že není držitelem zbrojního průkazu, ani nevlastní zbraň, kterou by mohl někomu ublížit," doplnila policejní mluvčí Monika Kozumplíková s tím, že za nebezpečné vyhrožování hrozí pachateli až tři roky za mřížemi.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

TO JE TA ELITA: Udavači mezi umělci! Kdo na koho práskal?

Zprávy

Nemáte dárek pod stromeček? Kocáb vám poradí. Plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým Tomáše...

Sport

Karma dostihla arogantního trenéra! Vyhodí v Rusku zběha od reprezentace?

1. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!

2. Kutcher a Kunis slaví! A mají hodně veliký důvod!

3. Takhle divoké jsou polské modelky! Stačilo málo a bylo vidět vše!

4. Angelina Jolie se prý spustila se slavným hereckým kolegou!

5. Rozchod Katy Perry a Orlando Blooma se nekoná! Vystřelili si z nás!