Lidská zrůda! Někdo pohodil na cestu kufry napěchované štěňaty!

Strážník byl v šoku. Na cestě objevil rozházené kufry, ve kterých někdo uvěznil bezbranná štěňata.
 Z domova 
29. února 2016 16:45 / MP Praha
Jen díky velké náhodě se pražským strážníkům podařilo zachránit několik štěňat, které někdo naprosto bezcitně narval do kufrů a zavazadla pak odhodil na cestu v odlehlé části Vidoule! Událost otřásla jak policisty, tak lidmi na sociálních sítích!

Na poházené kufry uprostřed cesty narazil strážník-okrskář z Prahy 5 při obchůzce svého okrsku. Když zavazadla otevřel, nestačil se divit. Vykoukla na něj zubožená a vystresovaná štěňata!

Strážník na místo povolal kolegy z odchytové služby a ti pak tři malé pejsky a pět feneček převezli do útulku v pražské Troji. Jde o asi dva až tři měsíce stará mláďata. V útulku je prý o ně dobře postaráno.

Na sociálních sítích lidé zrůdnost chování majitele pejsků okamžitě ostře odsoudili! "Kdo tohle může udělat???Jen lidská bestie!!!," napsala například na Facebook jedna žena. "Pro tuto zrůdu neexistuje přirovnání. Nebudu si teď přát nic jiného, než aby tento/ tato/ toto zmizelo z tohoto světa. A jak - snad adekvátně. Toto prostě snad ani není pravda. Peklo, peklo a nic víc než peklo," sdílela svůj názor další milovnice zvířat. Některé reakce byly ještě drsnější. "Pachatele zatlouct do sudu a hodit ze skály do moře...někteří lidé jsou bestie a děsí mě, čeho jsou schopni," napsala na sociální síti rozhořčená čtenářka.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!