Otec k pohledání! Vlastního syna ztřískal dřevěnou deskou!

Břeclavské policisty zavalilo několik případů domácího násilí. Například jeden otec zmlátil syna dřevěnou deskou tak surově, až napadený skončil ve špitále.
 Z domova 
25. února 2016 16:55 / Internet
Vážným zraněním skončil na jihu Moravy spor otce a jeho syna! Táta na svého potomka vzal dřevěnou desku a pořádně ho ztřískal! Napadený skončil ve špitále!

S domácím násilím se policisté na Břeclavsku potýkají čím dál častěji a podle policejní mluvčí Kamily Haraštové se agresivita násilníků stále stupňuje! Dokazuje to i otřesný případ sporu mezi otcem a synem.

"Dvojice se začala hádat. Po vulgárních nadávkách ale spor přešel k pořádné rvačce. Otec vzal na syna i dřevěnou desku, nadělil mu několik pořádných úderů a nakonec mu skočil na nohu. Osmadvacetiletý syn musel být hospitalizován v nemocnici a jeho otec skončil v policejní cele," řekla Haraštová.

Rozhodně podle ní nejde o ojedinělý případ domácího násilí v regionu. Během posledních dní museli zasahovat také v domácnosti šestašedesátiletého muže, který dlouhodobě ponižoval a týral svou družku. Skončil ve vazební věznici.

Domácího násilí se dopustil i sedmadvacetiletý muž. Své expřítelkyni způsobil zranění v obličeji a rozbil jí mobil, tablet i notebook.

To v Břeclavi se čtyřiatřicetiletý muž vyzbrojil i nožem a ohrožoval jím manželku i zbytek rodiny. I tento násilník možná skončí ve vazební věznici.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!