Muž práskl u soudu bratra! Prý zabil muže a uloupili spolu 77 mega!

Při loupeži se ztratilo 77 milionů korun. Přestože policie zadržela podezřelé, uloupené peníze se nikdy nenašly.
 Krimikauzy 
22. února 2016 16:22 / Ilustrační foto www.vipco.cz
Zatloukat, zatloukat a zatloukat. Tím se nejspíš řídí Roman Dolíhal, který se u brněnského soudu zpovídá z loupeže 77 milionů a z vraždy muže. Jenomže mu to není nic platné, protože ho napráskal vlastní bratr Antonín. Ten vypověděl, že spolu přepadli auto plné peněz a bratr pak zabil jednoho z kompliců. I když je policie chytila, peníze se nikdy nenašly!

To je povedená rodinka! Nejprve sourozenci provedli jednu z největších loupeží v historii České republiky, a když se na ně přišlo, jeden vinu odmítá, druhý s ní plně souhlasí. A aby toho nebylo málo, vraždu svého komplice hází jeden na druhého!

Loupež se stala v roce 2006, kdy u Slavkova u Brna přepadla trojice mužů vozidlo bezpečnostní služby. Převlečení byli za policisty a hrozili posádce protitankovou střelou. Poté se zmocnili peněz a ujeli. Auta se potom zbavili a peníze si rozdělili, aniž by je počítali.

Hlavním podezřelým je Roman Dolíhal, který odmítá, že by se na jakékoliv loupeži podílel. Nesouhlasí ani s tím, že by vraždil. Jako možného vraha označil právě bratra Antonína. Jenomže ten má jasno o tom, jak se vše stalo.

Soudu vypověděl, že byla celá loupež naplánovaná nějakou dobu dopředu a byla domluvená s velitelem přepadeného vozidla. Právě on se stal obětí vraždy, nejspíš kvůli neshodám o uloupené peníze. Jak soud rodinnou rozepři rozetne? Aktéry celého případu nejspíš čeká pořádný kus života v lochu!
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!