Pohřešovaná advokátka žije! Skrývala se v domě v severních Čechách!

Policisté našli advokátku, která se téměř tři měsíce ukrývala před světem.
 Z domova 
20. února 2016 17:01 / Policie ČR
Nejčernější myšlenky o pohřešované advokátce z Prahy, která záhadně zmizela loni v listopadu, se nevyplnily! Policisté se nejprve domnívali, že se mohla stát obětí trestného činu, ale nyní se ukázalo, že se dobrovolně skrývala před světem! Muži zákona ji vypátrali, jak se schovávala v domě u známých v severních Čechách.

Zmizení advokátky bylo od začátku jednou velkou záhadou. Zem se po ní slehla 9. listopadu. Hned potom, co si zarezervovala kavárnu v pražských Holešovicích, kde měl proběhnout křest její knihy s politickým podtextem. V průběhu policejního vyšetřování však vyšlo najevo, že žádná taková kniha neexistovala ani neexistuje.

Za to se ukázalo, že advokátka není žádný svatoušek. V patách měla celou řadu exekutorů i věřitelů. Dokonce měla na krku i trestný čin podvodu, a to ne poprvé. „Kromě možné vraždy či únosu jsme prověřovali i verzi, že se žena skrývala právě před věřiteli,“ uvedl mluvčí pražských policistů Jan Daněk. Právě tato domněnka se ukázala jako pravdivá.

Po vypátrání policisté ženu okamžitě podrobili výslechu. „Uvedla, že se celou dobu pohybovala sama o své svobodné vůli různě po Evropě a pak se schovala v domě u svých známých," řekl Daněk. Zároveň doplnil, že vzhledem k tomu, že se v jiném případě majetkového charakteru žena nachází v pozici obžalované a byla obava, že se bude vyhýbat trestnímu řízení, vydal na ni soud zatykač. „Skončila proto ve vazební věznici," dodal Daněk.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mrazivé tajemství: Známý režisér měl stejnou rakovinu jako Gott. Přežil jen on!

Zprávy

Rusko vrátí Krym Ukrajině! Hned den poté, co Američané splní následující

Sport

Berdych jde do semifinále turnaje v Rotterdamu po vítězství nad Kližanem

1. Čeká snad trojčata? Natalie Portman si vyšla v doprovodu maminky a ukázala pořádný pupkek

2. Pamatujete na Rudy z Ostravy? Zpěvák a herec Michal Kavalčík je téměř k nepoznání

3. Přítulná Patrasová: Dádo, tohle ale není tvůj Ital!

4. Madonna šokuje fanoušky: Mají strach o její zdraví! Co se to zpěvačce stalo s obličejem?

5. Simona Krainová oslaví narozeniny! Tady jsou záběry z jejího života!