Pohřešovaná advokátka žije! Skrývala se v domě v severních Čechách!

Policisté našli advokátku, která se téměř tři měsíce ukrývala před světem.
 Z domova 
20. února 2016 17:01 / Policie ČR
Nejčernější myšlenky o pohřešované advokátce z Prahy, která záhadně zmizela loni v listopadu, se nevyplnily! Policisté se nejprve domnívali, že se mohla stát obětí trestného činu, ale nyní se ukázalo, že se dobrovolně skrývala před světem! Muži zákona ji vypátrali, jak se schovávala v domě u známých v severních Čechách.

Zmizení advokátky bylo od začátku jednou velkou záhadou. Zem se po ní slehla 9. listopadu. Hned potom, co si zarezervovala kavárnu v pražských Holešovicích, kde měl proběhnout křest její knihy s politickým podtextem. V průběhu policejního vyšetřování však vyšlo najevo, že žádná taková kniha neexistovala ani neexistuje.

Za to se ukázalo, že advokátka není žádný svatoušek. V patách měla celou řadu exekutorů i věřitelů. Dokonce měla na krku i trestný čin podvodu, a to ne poprvé. „Kromě možné vraždy či únosu jsme prověřovali i verzi, že se žena skrývala právě před věřiteli,“ uvedl mluvčí pražských policistů Jan Daněk. Právě tato domněnka se ukázala jako pravdivá.

Po vypátrání policisté ženu okamžitě podrobili výslechu. „Uvedla, že se celou dobu pohybovala sama o své svobodné vůli různě po Evropě a pak se schovala v domě u svých známých," řekl Daněk. Zároveň doplnil, že vzhledem k tomu, že se v jiném případě majetkového charakteru žena nachází v pozici obžalované a byla obava, že se bude vyhýbat trestnímu řízení, vydal na ni soud zatykač. „Skončila proto ve vazební věznici," dodal Daněk.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Slováček už by si měl dát pokoj! Prý sváděl i slovenskou zpěvačku!

Zprávy

Nehorázný skandál! Další vzkaz uprchlíkům, že si v Evropě mohou dělat, co chtějí a my budeme dál...

Sport

Budeme mít další zlata? Nebylo by lepší doping povolit?

1. Nafrněná Poláková čeká s Liškou druhé dítě! Bude to holka nebo kluk?

2. Chcete originální vánoční dárek? Máme pro vás úžasnou inspiraci by Simona Krainová.

3. Eminem dal jasně najevo svůj názor: V novém singlu sprostě napadá Donalda Trumpa.

4. Takhle Jágr vyvedl přítelkyni na Halloween! Veronika se tetelila blahem.

5. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?