Zdrogovaný recidivista si do baru v Plzni přinesl zbraň! Všechny tam chtěl vystřílet!

Recidivista pod vlivem pervitinu nakráčel do baru se zbraní ukrytou v ručníku a všechny chtěl vystřílet.
 Z domova 
20. února 2016 14:06 / Thinkstock
Otřesný zážitek má za sebou servírka z Plzně, která v baru narazila na recidivistu pod vlivem pervitinu! Muž si s sebou totiž přinesl baseballovou pálkou a v ručníku měl navíc zabalenou zbraň! Servírce se svěřit, že až z podniku většina lidí odejde, tak zbytek vystřílí! Na pomoc museli přijet policisté!

Host v nočních hodinách přišel do baru, sedl si na židli a stále se mlčky nepřítomně díval před sebe. O chvíli později si k sobě zavolal barmanku. Zvedl ručník, který měl položený na pultu, a pod ním se skrývala zbraň. Řekl jí, že až většina lidí odejde, tak to tady vystřílí. Ženu to vyděsilo, ale zachovala klidnou hlavu. Nechtěla dát agresorovi jakýkoliv důvod ke střelbě.

Dál pokračovala v práci jako by se nic nedělo. Zatím se jí v hlavě rodil plán, jak nepozorovaně přivolat policii. O pomoc požádala jednoho z hostů, který muže na baru zabavil. V té chvíli se barmanka chopila mobilního telefonu a zavolala strážce zákona. Na místě byli do několika minut.

Vtrhli dovnitř a devětatřicetiletého recidivistu zadrželi. Zjistili, že byl nedávno propuštěný z vězení a v baru byl pod vlivem pervitinu. Podle předběžného ohledání nešlo o skutečnou zbraň, ale pravděpodobně pouze o plynovou pistoli. Policisté muži sdělili obvinění z nebezpečného vyhrožování.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!