Nájemní vrazi zakopali v lese obchodníka s drogami! Nechal ho odklidit jeho společník ze Slovenska!

Tři Češi a jeden Slovák se podle policie domluvili na nájemné vraždě muže ze Slovenska. Nyní jim hrozí až dvacet let v lochu.
 Z domova 
20. února 2016 10:28 / Thinkstock
Stal se nepohodlným společníkem, který začal ohrožovat zaběhnutý obchod s drogami svých kumpánů, a proto musel skočit pod zemí! Tělo Slováka narozeného v roce 1974 našli kriminalisté zakopané v lese v bývalém vojenském prostoru Ralsko nedaleko České Lípy! Čtveřici nájemných vrahů už strážci zákona dopadli!

K vraždě došlo před čtyřmi lety. Pachatelé si celou tu dobu chodili po světě a mysleli si, že jim tento krutý čin projde bez povšimnutí. To se však velice mýlili. Kriminalisté totiž loni dostali informaci, která je nakonec dovedla až k zakopanému tělu. Netrvalo dlouho a už měli seznam vytipovaných osob, které by do případu mohly být zapleteny.

Následně zadrželi jedenatřicetiletého muže a o čtyři roky staršího pachatele z Prahy. Při domovních prohlídkách našli několik legálně držených krátkých i dlouhých zbraní, větší množství střeliva a jednu nelegálně drženou krátkou střelnou zbraň, omamné a psychotropní látky i větší finanční hotovosti.

Z vraždy byl následně obviněný i další Čech, který byl v době zatýkání ve vězení kvůli jiné trestné činnosti. Tento povedený trojlístek doplnil později i Slovák. Právě on měl nejprve svého bývalého společníka ukrýt do Prahy a následně domluvit jeho nájemnou vraždu. Oběť se totiž stala nepohodlným svědkem rozsáhlého dlouhodobého obchodu s drogami, na kterém se měl údajně nějaký čas částečně podílet.

Následně však začal svým chováním ohrožovat zaběhnutý obchod, a proto se rozhodlo o jeho likvidaci. Pachatelům nyní hrozí až dvacet let za mřížemi.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tuhle herečku vyštípali z Vinohradského divadla, teď slaví kulatiny!

Zprávy

První dáma bude koukat jako sůva z nudlí! Tohle zřejmě nečekala

Sport

Rosický asi opět nenastoupí v základu... Bude i derby ochuzeno o jeho genialitu?

1. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

2. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

3. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!

4. Obavy Angeliny se naplnily! Údajná milenka Brada Pitta Marion Cotillard potvrdila těhotenství!

5. Pamatujete na Gilmorova děvčata? Takhle se za 16 let změnila představitelka roztomilé Rory!