Nájemní vrazi zakopali v lese obchodníka s drogami! Nechal ho odklidit jeho společník ze Slovenska!

Tři Češi a jeden Slovák se podle policie domluvili na nájemné vraždě muže ze Slovenska. Nyní jim hrozí až dvacet let v lochu.
 Z domova 
20. února 2016 10:28 / Thinkstock
Stal se nepohodlným společníkem, který začal ohrožovat zaběhnutý obchod s drogami svých kumpánů, a proto musel skočit pod zemí! Tělo Slováka narozeného v roce 1974 našli kriminalisté zakopané v lese v bývalém vojenském prostoru Ralsko nedaleko České Lípy! Čtveřici nájemných vrahů už strážci zákona dopadli!

K vraždě došlo před čtyřmi lety. Pachatelé si celou tu dobu chodili po světě a mysleli si, že jim tento krutý čin projde bez povšimnutí. To se však velice mýlili. Kriminalisté totiž loni dostali informaci, která je nakonec dovedla až k zakopanému tělu. Netrvalo dlouho a už měli seznam vytipovaných osob, které by do případu mohly být zapleteny.

Následně zadrželi jedenatřicetiletého muže a o čtyři roky staršího pachatele z Prahy. Při domovních prohlídkách našli několik legálně držených krátkých i dlouhých zbraní, větší množství střeliva a jednu nelegálně drženou krátkou střelnou zbraň, omamné a psychotropní látky i větší finanční hotovosti.

Z vraždy byl následně obviněný i další Čech, který byl v době zatýkání ve vězení kvůli jiné trestné činnosti. Tento povedený trojlístek doplnil později i Slovák. Právě on měl nejprve svého bývalého společníka ukrýt do Prahy a následně domluvit jeho nájemnou vraždu. Oběť se totiž stala nepohodlným svědkem rozsáhlého dlouhodobého obchodu s drogami, na kterém se měl údajně nějaký čas částečně podílet.

Následně však začal svým chováním ohrožovat zaběhnutý obchod, a proto se rozhodlo o jeho likvidaci. Pachatelům nyní hrozí až dvacet let za mřížemi.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá televizní hvězda je asi zase sama! Skončila to s hercem, který seděl?

Zprávy

Rusko vrátí Krym Ukrajině! Hned den poté, co Američané splní následující

Sport

Berdych jde do semifinále turnaje v Rotterdamu po vítězství nad Kližanem

1. Čeká snad trojčata? Natalie Portman si vyšla v doprovodu maminky a ukázala pořádný pupkek

2. Pamatujete na Rudy z Ostravy? Zpěvák a herec Michal Kavalčík je téměř k nepoznání

3. Přítulná Patrasová: Dádo, tohle ale není tvůj Ital!

4. Madonna šokuje fanoušky: Mají strach o její zdraví! Co se to zpěvačce stalo s obličejem?

5. Simona Krainová oslaví narozeniny! Tady jsou záběry z jejího života!