Nájemní vrazi zakopali v lese obchodníka s drogami! Nechal ho odklidit jeho společník ze Slovenska!

Tři Češi a jeden Slovák se podle policie domluvili na nájemné vraždě muže ze Slovenska. Nyní jim hrozí až dvacet let v lochu.
 Z domova 
20. února 2016 10:28 / Thinkstock
Stal se nepohodlným společníkem, který začal ohrožovat zaběhnutý obchod s drogami svých kumpánů, a proto musel skočit pod zemí! Tělo Slováka narozeného v roce 1974 našli kriminalisté zakopané v lese v bývalém vojenském prostoru Ralsko nedaleko České Lípy! Čtveřici nájemných vrahů už strážci zákona dopadli!

K vraždě došlo před čtyřmi lety. Pachatelé si celou tu dobu chodili po světě a mysleli si, že jim tento krutý čin projde bez povšimnutí. To se však velice mýlili. Kriminalisté totiž loni dostali informaci, která je nakonec dovedla až k zakopanému tělu. Netrvalo dlouho a už měli seznam vytipovaných osob, které by do případu mohly být zapleteny.

Následně zadrželi jedenatřicetiletého muže a o čtyři roky staršího pachatele z Prahy. Při domovních prohlídkách našli několik legálně držených krátkých i dlouhých zbraní, větší množství střeliva a jednu nelegálně drženou krátkou střelnou zbraň, omamné a psychotropní látky i větší finanční hotovosti.

Z vraždy byl následně obviněný i další Čech, který byl v době zatýkání ve vězení kvůli jiné trestné činnosti. Tento povedený trojlístek doplnil později i Slovák. Právě on měl nejprve svého bývalého společníka ukrýt do Prahy a následně domluvit jeho nájemnou vraždu. Oběť se totiž stala nepohodlným svědkem rozsáhlého dlouhodobého obchodu s drogami, na kterém se měl údajně nějaký čas částečně podílet.

Následně však začal svým chováním ohrožovat zaběhnutý obchod, a proto se rozhodlo o jeho likvidaci. Pachatelům nyní hrozí až dvacet let za mřížemi.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

„Komediantka“ Gregorová rázně! Zásnuby NEPLATÍ, NEPLATÍ, NEPLATÍ!

Zprávy

Ministr ví, jak vyřešit uprchlickou krizi! No, tak do toho!

Sport

Jágrova kráska se konečně dočkala... a křičela u toho sprostě!

1. Co je to za tlusťocha? Známý český moderátor strašně přibral! Je širší než vyšší.

2. Monika Bagárová jako svůdná Beyoncé: Tohle sexy video si budou fanoušci pamatovat dlouho!

3. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!

4. Další hollywoodské manželství krachlo. Došlo i na hrdinu Spidermana!

5. Vlaďka Erbová přibrala pět kilo. Co se s ní děje?