Náhradní matka shrábla sto tisíc korun. Pak se po ní slehla zem!

Mladá žena nabízela služby náhradní matky. Od manželů vzala peníze a pak zmizela. Podle policie může být podobně poškozených daleko více. Kriminalisté sestavili její identikit.
 Z domova 
18. února 2016 09:13 / Policie ČR
Protřelá podvodnice nabízela prostřednictvím inzerátu služby náhradní matky. Od zoufalého páru vzala sto tisíc korun a pak zmizela! Neokradla stejným způsobem i vás?

Na případ upozornila mladá žena, která spolu s manželem podvodnici naletěla. Žena se s údajnou náhradní matkou sešla v jednom z brněnských hypermarketů. Působila prý velmi věrohodně. O náhradním mateřství mluvila velmi přesvědčivě a tvrdila, že už s touto službou má osobní zkušenost. Na druhé schůzce jí s manželem předali zálohu sto tisíc korun. Částka odpovídala běžné praxi. Manželé se ale vytouženého miminka nedočkali! podvodnice shrábla prachy a zmizela jako pára nad hrncem!

Podvodnice po převzetí zálohy přestala brát telefon a po čase už bylo její číslo zcela nedostupné. "Bohužel, manželé věc oznámili se zpožděním, takže videozáznamy z obchodního centra už nejsou k dispozici. Sestavili jsme alespoň identikit podezřelé," podotkl policejní mluvčí Pavel Šváb.

Podvodnice je asi 170 centimetrů vysoká a má asi 30 až 35 let. Má tmavohnědé rovné vlasy po ramena a představila se pod falešným jménem Kateřina Holásková. "Domníváme se, že se neznámá žena podobného jednání mohla dopustit i v minulosti. Uvítali bychom v této souvislosti jakékoliv svědectví podobně podvedených žen či informaci k totožnosti podezřelé," dodal Šváb.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

„Komediantka“ Gregorová rázně! Zásnuby NEPLATÍ, NEPLATÍ, NEPLATÍ!

Zprávy

Merkelová má problém. Je tu další nečekaný protest

Sport

Jágrova kráska se konečně dočkala... a křičela u toho sprostě!

1. Co je to za tlusťocha? Známý český moderátor strašně přibral! Je širší než vyšší.

2. Monika Bagárová jako svůdná Beyoncé: Tohle sexy video si budou fanoušci pamatovat dlouho!

3. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!

4. Další hollywoodské manželství krachlo. Došlo i na hrdinu Spidermana!

5. Vlaďka Erbová přibrala pět kilo. Co se s ní děje?