Náhradní matka shrábla sto tisíc korun. Pak se po ní slehla zem!

Mladá žena nabízela služby náhradní matky. Od manželů vzala peníze a pak zmizela. Podle policie může být podobně poškozených daleko více. Kriminalisté sestavili její identikit.
 Z domova 
18. února 2016 09:13 / Policie ČR
Protřelá podvodnice nabízela prostřednictvím inzerátu služby náhradní matky. Od zoufalého páru vzala sto tisíc korun a pak zmizela! Neokradla stejným způsobem i vás?

Na případ upozornila mladá žena, která spolu s manželem podvodnici naletěla. Žena se s údajnou náhradní matkou sešla v jednom z brněnských hypermarketů. Působila prý velmi věrohodně. O náhradním mateřství mluvila velmi přesvědčivě a tvrdila, že už s touto službou má osobní zkušenost. Na druhé schůzce jí s manželem předali zálohu sto tisíc korun. Částka odpovídala běžné praxi. Manželé se ale vytouženého miminka nedočkali! podvodnice shrábla prachy a zmizela jako pára nad hrncem!

Podvodnice po převzetí zálohy přestala brát telefon a po čase už bylo její číslo zcela nedostupné. "Bohužel, manželé věc oznámili se zpožděním, takže videozáznamy z obchodního centra už nejsou k dispozici. Sestavili jsme alespoň identikit podezřelé," podotkl policejní mluvčí Pavel Šváb.

Podvodnice je asi 170 centimetrů vysoká a má asi 30 až 35 let. Má tmavohnědé rovné vlasy po ramena a představila se pod falešným jménem Kateřina Holásková. "Domníváme se, že se neznámá žena podobného jednání mohla dopustit i v minulosti. Uvítali bychom v této souvislosti jakékoliv svědectví podobně podvedených žen či informaci k totožnosti podezřelé," dodal Šváb.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá televizní hvězda je asi zase sama! Skončila to s hercem, který seděl?

Zprávy

Rusko vrátí Krym Ukrajině! Hned den poté, co Američané splní následující

Sport

Berdych jde do semifinále turnaje v Rotterdamu po vítězství nad Kližanem

1. Čeká snad trojčata? Natalie Portman si vyšla v doprovodu maminky a ukázala pořádný pupkek

2. Pamatujete na Rudy z Ostravy? Zpěvák a herec Michal Kavalčík je téměř k nepoznání

3. Přítulná Patrasová: Dádo, tohle ale není tvůj Ital!

4. Madonna šokuje fanoušky: Mají strach o její zdraví! Co se to zpěvačce stalo s obličejem?

5. Simona Krainová oslaví narozeniny! Tady jsou záběry z jejího života!