Drsný manžel! Své choti rozbil obličej kokosovým ořechem!

Kokosový ořech proměnil opilý manžel v nebezpečnou zbraň! Hodil ho své manželce do obličeje a způsobil jí vážná poranění.
 Z domova 
13. února 2016 17:00 / Internet
Policie v těchto dnech zahájila trestní stíhání čtyřiačtyřicetiletého surovce z České Lípy. Na svou o 11 let mladší manželku zaútočil kokosovým ořechem! Zlomil jí nos a způsobil otevřenou ránu!

Celé drama se v rodině odehrálo loni na Štědrý den. Muž se od rána opíjel a začal být agresivní. Nezúčastnil se ani slavnostní večeře nebo rozdávání dárků. Ve večerních hodinách se ale rozhodl manželku i její nezletilou dceru vyhodit z bytu."Obě velmi sprostě urážel a když manželka byla už na odchodu, vzal z vánočního stolu kokosový ořech a hodil jí ho do obličeje," řekla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Následky po ráně kokosem byl vážné. Ořech jí zlomil nosní kůstky a způsobil otevřenou ránu na kořeni nosu. "Třikrát denně musela žena absolvovat převazy, nemohla jíst, spát a dýchat dokázala jen pusou. Až do poloviny ledna byla v pracovní neschopnosti," poznamenala Baláková. Hulvátovi teď za jeho chování hrozí až tříleté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!