Je to vůbec možné?! Rodinu otrávil kotel po revizi!

Dva týdny poté, co revizní technik označil kotel v domě za bezchybný, se šest lidí otrávilo unikajícím oxidem uhelnatým. Dvě dívky a matka jedné z nich skončily v nemocnici.
 Z domova 
09. února 2016 12:56 / Internet
Neuvěřitelný případ otravy se stal v obci Služovice na Opavsku! Unikajícím oxidem uhelnatým z plynového kotle se tu přiotrávilo šest lidí! Otec rodiny přitom tvrdí, že kotel před dvěma týdny zkontroloval revizní technik a žádnou závadu neobjevil!

Drama se stalo v rodinném domku, plynový kotel rodině sloužil k ohřevu vody i topení. Když hasiči dojeli na místo, šest intoxikovaných lidí už bylo venku. Stav tří z nich - dvou dvanáctiletých kamarádek a maminky jedné z nich - si vyžádal transport do nemocnice.

"Hasiči ihned odpojili plynový kotel v koupelně, kde se měla předtím mýt obě děvčata, a měřili koncentraci oxidu uhelnatého jak v koupelně, tak ve vedlejším pokoji. Protože otec jedné z dívek už intenzivně větral v celém bytě, naměřené hodnoty už nebyly životu a zdraví nebezpečné," podotkl mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Otec přiotrávené dívky tvrdí, že před dvěma týdny revizní technik potvrdil nezávadnost kotle. Pokud se jeho slova potvrdí a ukáže se, že kotel v pořádku nebyl, bude mít revizní technik zaděláno na pořádný problém!

Jen během ledna se v Moravskoslezském kraji přiotrávily oxidem uhelnatým více než dvě desítky lidí. Jeden člověk na následky otravy zemřel.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zuřící Gott kvůli knize! Tohle je důvod, proč vyváděl!

Zprávy

Tomu se snad ani nechce věřit! Nečekaná spojenectví v boji proti migrantům! Konečně jim někdo zatne tipec!

Sport

Fotbalové Spartě už pomůže jedině léčba Hřebíkem!

1. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

2. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

3. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky

4. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.

5. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!