Chtěl zdrhnout před policajty a skočil do řeky. Už ale nevyplaval!

Řidič před hlídkou ujížděl, pak utíkal a skočil do vody. Zmizel ale pod hladinou a už nevyplaval.
 Z domova 
09. února 2016 08:13 / Policie ČR
Banální policejní kontrola s tragickým koncem! Policajti chtěli prověřit řidiče v autě, ten ale zastavil a začal před nimi zběsile utíkat. Když podruhé skočil do vody, už nevyplaval! Stálo mu to za to?

Auto zrovna projíždělo ulicí Nádražní v Sokolově. Policisté se vydali za ním a rozhodli se ho zkontrolovat. Na zapnuté majáky s výstražným nápisem STOP ale řidič reagoval jako býk na červený hadr. S autem sjel k řece mezi dva mosty, utekl k řece a skočil do ní! Na druhé straně chvíli utíkal po cyklostezce, ale když si všiml, že i tady na něj policisté číhají, vrhl se znovu bezhlavě do řeky. To se mu ale zřejmě stalo osudným!

"Policisté na něj volali, aby z řeky vylezl, že se blíží k nebezpečnému místu, ale marně. Těsně před mostem zmizel pod hladinou a už nevyplaval," řekla policejní mluvčí Kateřina Böhmová. Policisté po něm okamžitě začali pátrat, a to ve člunech i v blízkém okolí. Do akce byli povoláni i policejní potápěči. Řidiče ale nenašli.

Muž se zřejmě utopil, tato zpráva ale zatím není potvrzena. Policisté proto prosí svědky o pomoc. "Pokud někdo muže spatřil, ať kontaktuje nejbližší obvodní oddělení nebo zavolá na linku 158," doplnila policejní mluvčí.

Jak se ukázalo, zmizelým je Petr Nagy (28) a podle jeho spolujezdce, který zůstal sedět v autě u řeky, byl od začátku letošního roku v policejním pátrání. To byl tak zřejmě důvod, kvůli kterému se dal mladý muž před hlídkou na útěk.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vyděšený Bartoška: Už zase strach z rakoviny!

Zprávy

Tahle naše ministryně je stejně nebezpečná jako aktivní sopka! Aktivně a nepřetržitě chrlí jednu...

Sport

Jágrova kráska se konečně dočkala... a křičela u toho sprostě!

1. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!

2. Další hollywoodské manželství krachlo. Došlo i na hrdinu Spidermana!

3. Vlaďka Erbová přibrala pět kilo. Co se s ní děje?

4. Lucie Vondráčková zpět v ČR! Proč odjela z Kanady?

5. Eminem oslavil 44. narozeniny. Takhle mu popřála Paris Hilton.