خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Zlínsko: Dvě sražené chodkyně na přechodech pro chodce během dvou hodin!

Obě ženy přecházely silnici po vyznačených přechodech
 Z domova 
07. února 2016 06:09 / Wikipedie
Dva starší řidiči srazili během dvou hodin na Zlínsku dvě chodkyně. Obě přecházely silnici po vyznačených přechodech. Obě nehody naštěstí skončily jen zraněním.

Ani na přechodech pro chodce není vždy bezpečno. Větší dávka opatrnosti rozhodně není na škodu. To už vědí i dvě ženy ze Zlínska. Obě měly štěstí v neštěstí.

V době, kdy přecházely silnici po vyznačených přechodech pro chodce, je totiž srazila auta. Jednu z žen ve Spytihněvi, druhou v nedalekých Otrokovicích. Policie teď hledá svědky obou nehod. První nehoda se stala v Otrokovicích. Bylo šest ráno a dvaašedesátiletý řidič Škody 105 na přechodu pro chodce srazil jednapadesátiletou ženu. „Dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u obou účastníku dopravní nehody negativní. Žena utrpěla při srážce zranění, se kterým ji záchranáři odvezli do nemocnice. Podle jejích slov ji řidič srazil v okamžiku, kdy přecházela vozovku na zelený světelný signál na semaforu,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Je ale třeba ověřit, zda tomu skutečně bylo tak, jak žena uvedla. Proto nyní policie hledá svědky nehody. „Hledáme všechny, kteří krátce po šesté hodině ráno procházeli nebo projížděli čtyřramennou křižovatkou mezi ulicemi Havlíčkova, Hlavní a Osvobození v Otrokovicích a byli svědky sražení chodkyně, aby se ozvali na linku 158,“ dodala Kozumplíková.

Druhá, podobná nehoda se stala o dvě hodiny později ve Spytihněvi. I zde žena přecházela silnici po přechodu. Starší řidič jí ale nedal přednost a srazil ji. Také tuto ženu odvezla záchranka.

Prozatím policie obě nehody šetří jako přestupek, za který hrozí jen pokuta. V případě zhoršení zdravotního stavu některé z pacientek ale může být všechno jinak.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Banky v září měly hypoteční žně. Na dlouho poslední

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená

2. Olga Menzelová přebrala ocenění pro manžela, ten je už v domácím léčení

3. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

4. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

5. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer