Zlínsko: Dvě sražené chodkyně na přechodech pro chodce během dvou hodin!

Obě ženy přecházely silnici po vyznačených přechodech
 Z domova 
07. února 2016 06:09 / Wikipedie
Dva starší řidiči srazili během dvou hodin na Zlínsku dvě chodkyně. Obě přecházely silnici po vyznačených přechodech. Obě nehody naštěstí skončily jen zraněním.

Ani na přechodech pro chodce není vždy bezpečno. Větší dávka opatrnosti rozhodně není na škodu. To už vědí i dvě ženy ze Zlínska. Obě měly štěstí v neštěstí.

V době, kdy přecházely silnici po vyznačených přechodech pro chodce, je totiž srazila auta. Jednu z žen ve Spytihněvi, druhou v nedalekých Otrokovicích. Policie teď hledá svědky obou nehod. První nehoda se stala v Otrokovicích. Bylo šest ráno a dvaašedesátiletý řidič Škody 105 na přechodu pro chodce srazil jednapadesátiletou ženu. „Dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u obou účastníku dopravní nehody negativní. Žena utrpěla při srážce zranění, se kterým ji záchranáři odvezli do nemocnice. Podle jejích slov ji řidič srazil v okamžiku, kdy přecházela vozovku na zelený světelný signál na semaforu,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Je ale třeba ověřit, zda tomu skutečně bylo tak, jak žena uvedla. Proto nyní policie hledá svědky nehody. „Hledáme všechny, kteří krátce po šesté hodině ráno procházeli nebo projížděli čtyřramennou křižovatkou mezi ulicemi Havlíčkova, Hlavní a Osvobození v Otrokovicích a byli svědky sražení chodkyně, aby se ozvali na linku 158,“ dodala Kozumplíková.

Druhá, podobná nehoda se stala o dvě hodiny později ve Spytihněvi. I zde žena přecházela silnici po přechodu. Starší řidič jí ale nedal přednost a srazil ji. Také tuto ženu odvezla záchranka.

Prozatím policie obě nehody šetří jako přestupek, za který hrozí jen pokuta. V případě zhoršení zdravotního stavu některé z pacientek ale může být všechno jinak.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

2. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

3. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

4. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

5. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn