Šokující šikana! Kluci na ulici přepadli chlapce, zbili ho, vysvlékli donaha a ještě ho polili močí!

Jedenáctiletý klučina se v Karviné stal terčem surového dětského gangu! Útočníci do přiměli svléci se donaha, pak ho zbili a zkopali a nakonec polili močí.
 Děti v nesnázích 
30. ledna 2016 09:11 / Internet
Rozum zůstává stát nad hrůzostrašným případem šikany v Karviné. Trojice dětí tu jen tak pro zábavu přepadla na ulici jedenáctiletého školáka a brutálním způsobem mu dala nakládačku! Nejprve ho ale násilníci přinutili se vysvléci donaha, pak ho řezali hlava nehlava a nakonec ho ještě polili močí!

Jedenáctiletý klučina agresorům nic neuděl a ani je neznal. Útočníci si ho vybrali zjevně náhodně. Přepadli ho, odtáhli na odlehlé místo a začal teror! Hocha týrali několik desítek minut, mlátili ho do obličeje i břicha a kopali po celém těle! Pak ho polili močí a nahého ho nechali na místě svému osudu. Šaty promrzlého chlapce vzali s sebou a rozházeli je po ulici při útěku.

I s otrlými policisty zacloumalo, když se ukázalo, že tři suroví útočníci jsou ještě nezletilí. Dva jsou o rok mladší a jeden o rok starší než jejich oběť! "Z pohledu práva útočníci nejsou trestně odpovědní. Nicméně spisový materiál bude odeslán na státní zastupitelství k rozhodnutí o výchovném opatření. O rodiny útočníků se budou zajímat také sociální pracovnice," řekla policejní mluvčí Zlatuše Viačková. Chlapec kromě ran po bití utrpěl silný psychický šok a od napadení trpí velkým strachem.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá televizní hvězda je asi zase sama! Skončila to s hercem, který seděl?

Zprávy

Rusko vrátí Krym Ukrajině! Hned den poté, co Američané splní následující

Sport

Berdych jde do semifinále turnaje v Rotterdamu po vítězství nad Kližanem

1. Čeká snad trojčata? Natalie Portman si vyšla v doprovodu maminky a ukázala pořádný pupkek

2. Pamatujete na Rudy z Ostravy? Zpěvák a herec Michal Kavalčík je téměř k nepoznání

3. Přítulná Patrasová: Dádo, tohle ale není tvůj Ital!

4. Madonna šokuje fanoušky: Mají strach o její zdraví! Co se to zpěvačce stalo s obličejem?

5. Simona Krainová oslaví narozeniny! Tady jsou záběry z jejího života!