Zfetovaný muž masturboval ve vlaku! Ukájel se i před dětmi!

Jízda vlakem muže zřejmě vzrušila a začal přímo ve vagónu masturbovat. Že jsou mezi cestujícími i nezletilé děti, mu v jednání nezabránilo.
 Z domova 
29. ledna 2016 12:57 / Internet
Šokující pohled se naskytl lidem cestujícím vlakem z Vrchlabí do Pilníkova. Své sexuální choutky tu neudržel na uzdě třiatřicetiletý muž a začal přímo ve vagóně masturbovat! Že ho sledují i děti, ho z míry nevyvedlo!

Onanující muž vyděsil i patnáctiletou dívku. Ta zavolala svému otci a ten na úchyla poslal policii. To už ale nadržený chlípník seděl v čekárně na vlakovém nádraží v Pilníkově a pokračoval tu bez skrupulí v sebeukájení.

"Policistům se pak muž svěřil, že má starosti, které se před jízdou vlakem pokusil zahnat dávkou pervitinu. Pak na něj prý přišly sexuální myšlenky, kterým totálně podlehl," řekla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Masturbace na nevhodných místech ale může dopadnout i daleko hůř! Zatímco třiatřicetiletému muži hrozí za onanii dvouletý kriminál, v Americe kvůli masturbaci přišel jeden muž (58) dokonce i o život! Nenapadlo ho totiž nic lepšího, než si stáhnout kalhoty a začít masturbovat během jízdy v autě. Kvůli většímu pohodlí si odepnul pás. Následovala bouračka a náraz ho katapultoval ven z auta. S kalhotami u kotníků ho našli policisté ležet na zemi několik metrů od auta. Byl na místě mrtvý.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

ZEMŘELA Věra Špinarová!

Zprávy

Sobotka má nového našeptávače nesmyslů. Pán Bůh s námi! To je dvojka za všechny prachy!

Sport

Tenista Murray vynechá letošní Davis Cup i Monte Carlo!

1. Průšová se pochlubila super žhavou fotkou v bikinách! Tělo má lepší než před 15ti lety!

2. Okouzlující Reese Witherspoon oslavila 41. narozeniny! Pravá blondýnka vypadá na dvacet!

3. Sexy moderátorka zpráv TV Prima čeká miminko! Těhotenství tajila celých 5 měsíců!

4. Krainová sesadila z trůnu Verešovou! Sebrala jí zlaté žezlo!

5. Další rakovina v Beverly Hills 90210! Zákeřnou nemoc přiznal i seriálový Dylan!