Zfetovaný muž masturboval ve vlaku! Ukájel se i před dětmi!

Jízda vlakem muže zřejmě vzrušila a začal přímo ve vagónu masturbovat. Že jsou mezi cestujícími i nezletilé děti, mu v jednání nezabránilo.
 Z domova 
29. ledna 2016 12:57 / Internet
Šokující pohled se naskytl lidem cestujícím vlakem z Vrchlabí do Pilníkova. Své sexuální choutky tu neudržel na uzdě třiatřicetiletý muž a začal přímo ve vagóně masturbovat! Že ho sledují i děti, ho z míry nevyvedlo!

Onanující muž vyděsil i patnáctiletou dívku. Ta zavolala svému otci a ten na úchyla poslal policii. To už ale nadržený chlípník seděl v čekárně na vlakovém nádraží v Pilníkově a pokračoval tu bez skrupulí v sebeukájení.

"Policistům se pak muž svěřil, že má starosti, které se před jízdou vlakem pokusil zahnat dávkou pervitinu. Pak na něj prý přišly sexuální myšlenky, kterým totálně podlehl," řekla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Masturbace na nevhodných místech ale může dopadnout i daleko hůř! Zatímco třiatřicetiletému muži hrozí za onanii dvouletý kriminál, v Americe kvůli masturbaci přišel jeden muž (58) dokonce i o život! Nenapadlo ho totiž nic lepšího, než si stáhnout kalhoty a začít masturbovat během jízdy v autě. Kvůli většímu pohodlí si odepnul pás. Následovala bouračka a náraz ho katapultoval ven z auta. S kalhotami u kotníků ho našli policisté ležet na zemi několik metrů od auta. Byl na místě mrtvý.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

TO JE TA ELITA: Udavači mezi umělci! Kdo na koho práskal?

Zprávy

Nemáte dárek pod stromeček? Kocáb vám poradí. Plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým Tomáše...

Sport

Karma dostihla arogantního trenéra! Vyhodí v Rusku zběha od reprezentace?

1. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!

2. Kutcher a Kunis slaví! A mají hodně veliký důvod!

3. Takhle divoké jsou polské modelky! Stačilo málo a bylo vidět vše!

4. Angelina Jolie se prý spustila se slavným hereckým kolegou!

5. Rozchod Katy Perry a Orlando Blooma se nekoná! Vystřelili si z nás!