Zmatená žena unesla v Praze osmiletou dívenku! Prý ji chtěla ochránit před mimozemšťany!

Neznámá žena v Praze unesla malou holčičku, kterou následně zachránil náhodný kolemjdoucí. Po únoskyně pátrají policisté.
 Z domova 
26. ledna 2016 14:14 / Policie ČR
Policisté pátrají po ženě, která den před Štědrým dnem unesla ze Staroměstského náměstí v Praze osmiletou holčičku! Dívenka s ní odešla poté, co jí únoskyně půjčila čepici a šálu! Zachránil ji muž, který zavolal policii. Žena však stihla utéct!

Rodiče ztrátu dcerky ohlásili před osmou hodinou večer. Nejspíše psychicky nemocná únoskyně s ní chodila přes hodinu a půl ulicemi Prahy. Když dorazily až do Letenských sadů, schovala školačku do jednoho z křovisek. Naštěstí šel v tu chvíli okolo muž, který venčil svého psa. Toho únoskyně oslovila a poprosila ho, aby jí pomohl holčičku zachránit.

Muže tato prosba překvapila a hned se zajímal před kým, nebo čím má dívenku zachraňovat. „Odpověděla mu, že před mimozemšťany a ufony, kterých je plná planeta. Prý se mají maskovat jako lidé a jediná obrana před nimi prý je předstírat kóma,“ uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Muž neváhal a zavolal policii, protože mu případ přišel velice podivný. Do jejich příjezdu byl dvojici stále na blízku. Z taktických důvodů se dal s ženou znovu do řeči. Najednou se však od něj začala vzdalovat a pak se dala na útěk. „Nepronásledoval ji, měl totiž starost především o dívenku. Následně přijeli na místo kolegové a školačku o chvíli později předali rodičům,“ uvedl Hulan.

Kriminalistům se do této doby nepodařilo ženu vypátrat, a proto prosí veřejnost o pomoc. „Kdyby kdokoliv poznal ženu a znal jste její identitu, nebo věděl, kde bydlí, nebo se momentálně zdržuje, sdělte prosím tyto informace na lince 158,“ žádal mluvčí.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jágr říká svojí holce "vole"? No, to je tedy gentleman!

Zprávy

Nečekaný návrh! Kdysi vstřícná země má už migrantů plné kecky. A začíná jednat. No sláva!

Sport

Rosický asi opět nenastoupí v základu... Bude i derby ochuzeno o jeho genialitu?

1. VIDEO: SuperStar Emma Drobná představila svůj prví singl Smile! Jak se vám líbí?

2. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

3. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

4. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

5. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!