Zmatená žena unesla v Praze osmiletou dívenku! Prý ji chtěla ochránit před mimozemšťany!

Neznámá žena v Praze unesla malou holčičku, kterou následně zachránil náhodný kolemjdoucí. Po únoskyně pátrají policisté.
 Z domova 
26. ledna 2016 14:14 / Policie ČR
Policisté pátrají po ženě, která den před Štědrým dnem unesla ze Staroměstského náměstí v Praze osmiletou holčičku! Dívenka s ní odešla poté, co jí únoskyně půjčila čepici a šálu! Zachránil ji muž, který zavolal policii. Žena však stihla utéct!

Rodiče ztrátu dcerky ohlásili před osmou hodinou večer. Nejspíše psychicky nemocná únoskyně s ní chodila přes hodinu a půl ulicemi Prahy. Když dorazily až do Letenských sadů, schovala školačku do jednoho z křovisek. Naštěstí šel v tu chvíli okolo muž, který venčil svého psa. Toho únoskyně oslovila a poprosila ho, aby jí pomohl holčičku zachránit.

Muže tato prosba překvapila a hned se zajímal před kým, nebo čím má dívenku zachraňovat. „Odpověděla mu, že před mimozemšťany a ufony, kterých je plná planeta. Prý se mají maskovat jako lidé a jediná obrana před nimi prý je předstírat kóma,“ uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Muž neváhal a zavolal policii, protože mu případ přišel velice podivný. Do jejich příjezdu byl dvojici stále na blízku. Z taktických důvodů se dal s ženou znovu do řeči. Najednou se však od něj začala vzdalovat a pak se dala na útěk. „Nepronásledoval ji, měl totiž starost především o dívenku. Následně přijeli na místo kolegové a školačku o chvíli později předali rodičům,“ uvedl Hulan.

Kriminalistům se do této doby nepodařilo ženu vypátrat, a proto prosí veřejnost o pomoc. „Kdyby kdokoliv poznal ženu a znal jste její identitu, nebo věděl, kde bydlí, nebo se momentálně zdržuje, sdělte prosím tyto informace na lince 158,“ žádal mluvčí.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zuřící Gott kvůli knize! Tohle je důvod, proč vyváděl!

Zprávy

Půjčte si na bydlení právě teď! Nikdy už to nebude tak výhodné...

Sport

Fotbalové Spartě už pomůže jedině léčba Hřebíkem!

1. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

2. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

3. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

4. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

5. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky