Zmatená žena unesla v Praze osmiletou dívenku! Prý ji chtěla ochránit před mimozemšťany!

Neznámá žena v Praze unesla malou holčičku, kterou následně zachránil náhodný kolemjdoucí. Po únoskyně pátrají policisté.
 Z domova 
26. ledna 2016 14:14 / Policie ČR
Policisté pátrají po ženě, která den před Štědrým dnem unesla ze Staroměstského náměstí v Praze osmiletou holčičku! Dívenka s ní odešla poté, co jí únoskyně půjčila čepici a šálu! Zachránil ji muž, který zavolal policii. Žena však stihla utéct!

Rodiče ztrátu dcerky ohlásili před osmou hodinou večer. Nejspíše psychicky nemocná únoskyně s ní chodila přes hodinu a půl ulicemi Prahy. Když dorazily až do Letenských sadů, schovala školačku do jednoho z křovisek. Naštěstí šel v tu chvíli okolo muž, který venčil svého psa. Toho únoskyně oslovila a poprosila ho, aby jí pomohl holčičku zachránit.

Muže tato prosba překvapila a hned se zajímal před kým, nebo čím má dívenku zachraňovat. „Odpověděla mu, že před mimozemšťany a ufony, kterých je plná planeta. Prý se mají maskovat jako lidé a jediná obrana před nimi prý je předstírat kóma,“ uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Muž neváhal a zavolal policii, protože mu případ přišel velice podivný. Do jejich příjezdu byl dvojici stále na blízku. Z taktických důvodů se dal s ženou znovu do řeči. Najednou se však od něj začala vzdalovat a pak se dala na útěk. „Nepronásledoval ji, měl totiž starost především o dívenku. Následně přijeli na místo kolegové a školačku o chvíli později předali rodičům,“ uvedl Hulan.

Kriminalistům se do této doby nepodařilo ženu vypátrat, a proto prosí veřejnost o pomoc. „Kdyby kdokoliv poznal ženu a znal jste její identitu, nebo věděl, kde bydlí, nebo se momentálně zdržuje, sdělte prosím tyto informace na lince 158,“ žádal mluvčí.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

ZEMŘELA Věra Špinarová!

Zprávy

Sobotka má nového našeptávače nesmyslů. Pán Bůh s námi! To je dvojka za všechny prachy!

Sport

Tenista Murray vynechá letošní Davis Cup i Monte Carlo!

1. Průšová se pochlubila super žhavou fotkou v bikinách! Tělo má lepší než před 15ti lety!

2. Okouzlující Reese Witherspoon oslavila 41. narozeniny! Pravá blondýnka vypadá na dvacet!

3. Sexy moderátorka zpráv TV Prima čeká miminko! Těhotenství tajila celých 5 měsíců!

4. Krainová sesadila z trůnu Verešovou! Sebrala jí zlaté žezlo!

5. Další rakovina v Beverly Hills 90210! Zákeřnou nemoc přiznal i seriálový Dylan!