Načůral do odpadkového koše v metru a pak zmlátil ochranku!

Zaměstnanec bezpečnostní agentury poučil mladíka, aby nečůral do odpadkového koše. Dostal za to mlatu a policie teď partičku grázlů hledá. Na snímku jsou dva z nich.
 Z domova 
25. ledna 2016 09:02 / Policie ČR
Drzý mladík nabančil v metru zaměstnanci bezpečnostní agentury! Mladého muže rozčílilo, že se ho člen ochranky snažil poučit o nevhodnosti čůrání do odpadkového koše!

Napadení se stalo ve čtvrtek 7. ledna okolo 21. hodiny ve vestibulu metra Letňany. Člen ochranky mladého nevychovance napomenul, aby přestal močit do odpadkového koše na nástupišti. Následovala ale naprosto nepřiměřená reakce! "Mladík zaútočil na ochranku údery pěstí do obličeje," podotkl policejní mluvčí Jan Daněk.

Do šarvátky se pak zapojil i další člen ochranky a dva muži, kteří před tím přijeli s agresorem metrem a evidentně patřili k sobě. Celému útoku přihlížel také mladý pár, který se s mladíky pravděpodobně znal, protože po napadení všichni společně odjeli autobusem číslo 195 směrem Čakovice.

Policisté teď celou partičku hledají, jejich podobu zachytily kamery. "Pokud někdo někoho ze skupiny útočících mladíků pozná, ať kontaktuje linku 158. Policisté by ocenili i svědectví mladého páru, který byl napadení přítomen a agresory pravděpodobně znal," konstatoval Daněk. Za výtržnictví hrozí mladým grázlům až dvouleté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá televizní hvězda je asi zase sama! Skončila to s hercem, který seděl?

Zprávy

Rusko vrátí Krym Ukrajině! Hned den poté, co Američané splní následující

Sport

Berdych jde do semifinále turnaje v Rotterdamu po vítězství nad Kližanem

1. Čeká snad trojčata? Natalie Portman si vyšla v doprovodu maminky a ukázala pořádný pupkek

2. Pamatujete na Rudy z Ostravy? Zpěvák a herec Michal Kavalčík je téměř k nepoznání

3. Přítulná Patrasová: Dádo, tohle ale není tvůj Ital!

4. Madonna šokuje fanoušky: Mají strach o její zdraví! Co se to zpěvačce stalo s obličejem?

5. Simona Krainová oslaví narozeniny! Tady jsou záběry z jejího života!