Banda odporných zlodějů se neštítila rozčtvrtit koně či telata!

Policisté odhalili gang bezcitných zlodějů. Kromě věcí kradli i živá zvířata, například telata či koně. Ta pak zabili, rozčtvrtili a maso prodali.
 Z domova 
25. ledna 2016 03:40 / Policejnidenik
Neobvyklá banda zlodějů uvízla v síti jihočeských policistů. Lapkové mají na svědomí nejméně 95 trestných činů! Brali vše - věci i živá zvířata. Ta pak zabili a rozporcovali! Z koně například nechali na louce jen hlavu, nohy a vnitřnosti!

Mezi obviněnými jsou dva Jihočeši ze Strakonicka ve věku pětatřicet let, dvaačtyřicetiletý muž z Valašského Meziříčí a pětatřicetiletý muž z Chomutovska. Dva z obviněných jsou již ve výkonu trestu.

Zlodějská parta odcizila například několik aut, hodila se jim i motorová část z hasičské stříkačky, keramické talíře nebo plechové pekáče. Z traktorů zase odsávali motorovou naftu. Ale zašli ještě dál a dopustili se i hnusného zvěrstva!

"Parta se neštítila ani krve, a tak kradli i telata býčků. Býčky zabili, rozporcovali a maso prodali. Ve zvířatech viděli pravděpodobně jen maso a peníze. U Ražic například ukradli z pastviny také koně plemene Hafling. Usmrtili jej, vyvrhli, odřezali mu nohy a hlavu a maso pak prodali," doplnil policejní mluvčí Jiří Matzner.

Sami kriminalisté krádeže skupiny hodnotí jako velmi rozsáhlou trestnou činnost, pachatelé řádili v Jihočeském, Středočeském i Plzeňském kraji a také na Vysočině.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!