Černý pasažér vytáhl na revizory nůž, pistoli i lopatu!

Krušné chvíle zažili revizoři, když chtěli dát pokutu černému pasažérovi. Ten je napadl nožem, pistolí a nakonec se chystal zaútočit ještě lopatou!
 Z domova 
20. ledna 2016 09:01 / Internet
Jen shodou několika náhod přežili revizoři setkání s jednatřicetiletým černým pasažérem v Praze živí a zdraví! Ten je napadl nožem, střílel jim do obličeje plynovkou a nakonec na ně vytáhl ještě lopatu!

Když revizoři muže bez jízdenky načapali v autobuse mířícím na Břevnov, netušili, jaké drama bude následovat! Ve chvíli, kdy si revizoři vypisovali z občanky černého pasažéra potřebné údaje, vytasil na ně neplatič asi dvaceticentimetrový nůž. Ten mu ale v jednom okamžiku naštěstí upadl na silnici. Revizoři mu vrátili doklady a odešli. Netušili, že se s agresivním nepoctivcem ještě potkají!

Potrestaný muž se nechtěl se situací smířit. Napadlo ho, že by se revizoři mohli ještě vrátit. Proto došel domů, ozbrojil se plynovou pistolí, vzal psa a šel je vyhlížet na konečnou autobusu. A dočkal se!

S namířenou pistolí přistoupil k revizorům a požadoval po nich vydání zápisu o provedené kontrole. "Nečekal, zda mu revizoři vyhoví a jednomu z nich se opakovaně pokusil vystřelit z asi třiceticentimetrové vzdálenosti do obličeje," podotkl policejní mluvčí Tomáš Hulan. I tentokrát ale měli revizoři obrovskou kliku. Zbraň totiž útočníkovi selhala a nevyšla tak ani jedna rána!

Ani druhý nezdar ale agresora neodradil a doběhl si domů ještě pro lopatu. Tou už ale stihl jen pohrozit, protože na místo dojeli policisté. Muže zadrželi a obvinili z trestného činu vydírání. Může si za to v chládku odsedět až osm let.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!