Černý pasažér vytáhl na revizory nůž, pistoli i lopatu!

Krušné chvíle zažili revizoři, když chtěli dát pokutu černému pasažérovi. Ten je napadl nožem, pistolí a nakonec se chystal zaútočit ještě lopatou!
 Z domova 
20. ledna 2016 09:01 / Internet
Jen shodou několika náhod přežili revizoři setkání s jednatřicetiletým černým pasažérem v Praze živí a zdraví! Ten je napadl nožem, střílel jim do obličeje plynovkou a nakonec na ně vytáhl ještě lopatu!

Když revizoři muže bez jízdenky načapali v autobuse mířícím na Břevnov, netušili, jaké drama bude následovat! Ve chvíli, kdy si revizoři vypisovali z občanky černého pasažéra potřebné údaje, vytasil na ně neplatič asi dvaceticentimetrový nůž. Ten mu ale v jednom okamžiku naštěstí upadl na silnici. Revizoři mu vrátili doklady a odešli. Netušili, že se s agresivním nepoctivcem ještě potkají!

Potrestaný muž se nechtěl se situací smířit. Napadlo ho, že by se revizoři mohli ještě vrátit. Proto došel domů, ozbrojil se plynovou pistolí, vzal psa a šel je vyhlížet na konečnou autobusu. A dočkal se!

S namířenou pistolí přistoupil k revizorům a požadoval po nich vydání zápisu o provedené kontrole. "Nečekal, zda mu revizoři vyhoví a jednomu z nich se opakovaně pokusil vystřelit z asi třiceticentimetrové vzdálenosti do obličeje," podotkl policejní mluvčí Tomáš Hulan. I tentokrát ale měli revizoři obrovskou kliku. Zbraň totiž útočníkovi selhala a nevyšla tak ani jedna rána!

Ani druhý nezdar ale agresora neodradil a doběhl si domů ještě pro lopatu. Tou už ale stihl jen pohrozit, protože na místo dojeli policisté. Muže zadrželi a obvinili z trestného činu vydírání. Může si za to v chládku odsedět až osm let.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Je tak je sladká!

Zprávy

Většině českého národa se chce blít! Naši politici v honbě za korytem klesli na samé dno lidské...

Sport

Tak takhle sexy jste ji ještě neviděli! Ohromí vás to více, než její výborné výkony

1. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

2. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

3. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

4. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

5. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky