Podivnou sebevraždu musí policie znovu prošetřit! Bradáčová nevěří, že si krásná Aneta sama zasadila do těla 13 ran nožem.

Krásná Aneta zemřela na následky 13 bodných a řezných ran. Policie případ uzavřela jako sebevraždu. Vrchní státní zastupitelství nařídilo policistům kauzu znovu prověřit.
 Krimikauzy 
18. ledna 2016 17:26 / Facebook
Hodně záhadný případ ze září roku 2014, kdy třiadvacetiletá Aneta R. zemřela na následky třinácti bodných a řezných ran, uzavřela policie jako sebevraždu. Už tehdy se našlo mnoho lidí, kteří nevěřili, že by si Aneta byla schopna sama zabodnout nůž třikrát do srdce. Pochybovačům teď dala za pravdu i vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová. Nařídila policistům případ údajné sebevraždy znovu prověřit!

Tragédie se stala v jednom z bytů v pražských Letňanech. Aneta se vrátila z dovolené a vyrazila na party do pražského Coco Baru, kde popíjela alkohol a vzala si i kokain. Nad ránem pak odjela se svojí kamarádkou Kateřinou a jejím zámožným arabským přítelem Ahmedem do jeho bytu v Letňanech. Kolem sedmé hodiny ranní se údajně šel Ahmed napít a našel podle svých slov Anetu, jak se obouručně bodá do těla. Snažil se jí v tom prý zabránit a jeho přítelkyně Kateřina potom zavolala záchranku.

Aneta měla v sobě 13 ran, z toho tři přímo v srdci a jednu v plíci. Matka Anety po celou dobu upozorňovala na různé nedostatky ve vyšetřování. Dosud nebyl například vyslechnutý lékař, který byl na místě činu, a to ani přes to, že prohlásil, že se mu zdá, že někdo v bytě zahlazoval stopy. Kromě Vrchního státního zastupitelství se na podivný případ uzavřený jako sebevražda podívá také Generální inspekce bezpečnostních sborů. Prověří postup vyšetřujících policistů.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Konec lásky Gregorové a Koptíka? Dostal zákaz!

Zprávy

Naši politici v honbě za korytem klesli na samé dno lidské důstojnosti! Opravdu budeme podobné kašpary...

Sport

Fotbalové Spartě už pomůže jedině léčba Hřebíkem!

1. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

2. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

3. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

4. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

5. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky