Smrt šestnáctileté Lucky je opředena tajemstvím! Umrzla kousek od domu!

Na tomto místě na Skalkách policisté tělo šestnáctileté Lucky našli. Opravdu tu leželo celých deset dní? Tato otázka trápí zdrcenou rodinu i místní obyvatele.
 Z domova 
17. ledna 2016 17:38 / Policie ČR
Novým Jičínem otřásla zpráva o smrti šestnáctileté Lucky, po které policisté i rodina pátrali od 5. ledna. Našli ji mrtvou kousek za městem na novojičínských Skalkách. Prý zemřela na podchlazení! Její smrt je ale opředena mnoha otazníky!

Rodina Lucky je ze zprávy naprosto zdrcena. Jejich dcera odešla z domu 5. ledna a vše vypadalo, že se za chvíli vrátí zpět. V pokoji nechala zapnutý počítač i rozsvícené světlo, mamince řekla, že brzy přijde a pak se nají. Domů už se ale nikdy nevrátila! Policie po ní pátrala a nakonec ji objevila po deseti dnech mrtvou na Skalkách.

Smrt Lucky je ale opředena tajemstvím. Podle místních není možné, aby dívku přehlédli. Místem, kde ležela, prý prochází řada pejskařů, kteří by si těla všimli. Podle policie ale slečna cizím zaviněním nezemřela. Osudným se jí prý stalo podchlazení. "Přesnou příčinu úmrtí určí až nařízená pitva," doplnil policejní mluvčí Petr Gřes.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!