Šílenec odmítl zaplatit pár korun za WC! Cestu z toalet si proklestil nožem!

Slovák odmítl zaplatit pár korun za použití veřejných záchodů na nádraží. Když se ho strážný snažil zadržet, pokusil se ho bodnout nožem do břicha!
 Z domova 
17. ledna 2016 13:41 / Internet
Zabíjet pro pár korun chtěl muž (41) ze Slovenska, který si na Masarykově nádraží v Praze potřeboval odskočit na toalety. Odmítl totiž při cestě ven zaplatit několikakorunový poplatek a neváhal kvůli tomu zaútočit na pracovníka ostrahy dvaceticentimetrovým nožem! Snažil se mu ho zabodnout do břicha!

Toaletářka po muži požadovala uhradit poplatek za použití toalet, to se ale muži nelíbilo. "Žena, vůči které byl ,vyčůraný´ muž poměrně neurvalý, proto požádala o pomoc právě pracovníka ostrahy," podotkl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Pracovník ostrahy se neplatiči snažil vysvětlit, že každý musí uhradit částku, která je jednoznačně stanovena vystaveným ceníkem. A málem za to zaplatil životem!

Skrblík si z ochranky nic nedělal, muže odstrčil a vyšel z toalet do haly nádraží. Strážný se ho tam ještě pokusil zadržet a přivolat policii. Reakce muže ale byla naprosto šokující! "Vytáhl z kapsy téměř dvaceticentimetrový nůž, kterým na strážného zaútočil. Napadenému se naštěstí podařilo uskočit. I tak čepel nože pouze o milimetry minula oblast břicha," doplnil Hulan.

Překvapený strážný nakonec paralyzoval Slováka slzným sprejem a agresora si pak převzali policisté. Nezaplacení poplatku za použití veřejného záchodu teď muže přijde hodně draho! Za ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví může totiž vyfasovat až desetileté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Je moderátor Tvojí tváře Ondřej Sokol gay?

Zprávy

V Bruselu ztrácí nervy! A vyhrožují a vyhrožují. Oni vlastně ani nic jiného neumí

Sport

Rosický asi opět nenastoupí v základu... Bude i derby ochuzeno o jeho genialitu?

1. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

2. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

3. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!

4. Obavy Angeliny se naplnily! Údajná milenka Brada Pitta Marion Cotillard potvrdila těhotenství!

5. Pamatujete na Gilmorova děvčata? Takhle se za 16 let změnila představitelka roztomilé Rory!