S dvěma kumpány brutálně týral německé seniory. Došlápla si na něj zásahovka!

Ve vazbě skončil poslední z trojice Čechů, která v Německu surově týrala tři seniory. Plzeňští kriminalisté na jeho zadržení povolali zásahovku.
 Z domova 
16. ledna 2016 04:09 / Policejnidenik
Zásahovka zadržela posledního z trojice Čechů, která v září loňského roku v Německu brutálně týrala a okradla rodinu seniorů! Jeho dva komplicové jsou ve vazbě už od prosince. Bezbranné starce grázlové svázali, týrali a nakonec okradli!

Oběťmi brutálního útoku byli tři němečtí důchodci z bavorského Weidenu, nejstaršímu seniorovi bylo 89 let. Trojice Čechů staříky nejprve svázala, pak je surově bila a přiměla je tak k vydání peněz a šperků za asi 300 tisíc korun. Týrání trvalo několik hodin a napadení utrpěli řadu zlomenin.

"S ohledem na nebezpečnost pachatele plzeňští kriminalisté k jeho zadržení využili zásahovou jednotku. Díky rychlému a profesionálnímu zásahu neměl zvláště nebezpečný pachatel šanci klást sebemenší odpor," popsal zadržení posledního z útočníků mluvčí Policejního prezidia ČR David Schön.

Krajský soud v Plzni rozhodl o vzetí zadrženého muže do vazby. Po provedení předběžného šetření Krajským státním zastupitelstvím v Plzni rozhodne soud o jeho předání do Německa. O předání německým orgánům soud rozhodne v horizontu několika týdnů. Za loupež hrozí pachateli až 15 let vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!