Zoufalá policie! Už několik let se jim nedaří dopadnout fantoma nemocnic!

Neznámý muž na snímku už několik let obchází nemocnice a vykrádá sesterny a kanceláře. Přesto, že policie zná jeho tvář, dlouhých sedm let se nedaří zjistit jeho totožnost.
 Z domova 
15. ledna 2016 08:52 / Policie ČR
Roky obchází neznámý zloděj pražské nemocnice a vykrádá sesterny a kanceláře. Policie díky kamerovému systému zná jeho tvář, přesto muž stále uniká spravedlnosti! A to už neuvěřitelných sedm let!

Zatím policisté evidují od roku 2008 sedm případů, naposledy okradl zdravotní sestřičky loni v říjnu. Na lup vyráží ve chvíli, kdy se zdravotnický personál stará o nemocné pacienty. Vkrade se do sesterny či kanceláře a odnese si všechno cenné. "V jednom případě ho dokonce sestřičky přistihly právě v okamžiku, kdy i s jejich osobními věcmi vycházel ze sesterny. Než se však stihly vzpamatovat, podezřelý z nemocnice utekl," uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková.

Policie zatím ví o případech, které se staly v pražských nemocnicích. Je ale možné, že lapka řádí napříč celou republikou. "Kriminalisté už provedli celou řadu úkonů, ale podezřelého se jim zatím vypátrat nepodařilo. Proto se obracíme na širokou veřejnost s prosbou o pomoc. Jakékoli informace k muži na fotografii přijmeme na lince 158," dodala policejní mluvčí.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!