Mrazivá koupel! Auto skončilo na dně ledové řeky!

O nečekanou atrakci se v Bělovsi na Náchodsku postaral lehkovážný majitel auta. Vůz mu vjel do ledové vody a ze dna ho musel tahat zpět na břeh jeřáb.
 Z domova 
14. ledna 2016 09:14 / Policie ČR
Dlouholetá lehkovážnost přišla majitele Škody Fabia z Bělovsi na Náchodsku pěkně draho! Než stačil jakkoliv zareagovat, sjelo mu jeho auto do ledové řeky! Ze dna ho pak musel vytáhnout jeřáb!

Jak se ukázalo, majitel auta si s osudem zahrával už dlouhé desítky let! "Muž vypověděl, že otevřel garáž a svůj automobil z ní jako vždy vystrkal. Jenže pak se mu nezajištěný vůz rozjel a než se majitel vzpamatoval, skončil přes silnici v chladné vodě. Sice policistům vypověděl, že stejným způsobem vyjíždí s autem již desítky let a nikdy se nic nestalo, zákon však hovoří jasně. Řidič musí automobil řádně zajistit proti samovolnému pohybu," konstatovala policejní mluvčí Eva Prachařová.

Podle policie bylo obrovským štěstím, že neovladatelnému vozu řítícímu se přes silnici do vody nezkřížil cestu nějaký cyklista či chodec. To by mohla mít nehoda podstatně tragičtější následky! Takhle majitel škodovky vyvázl s blokovou pokutou a bude se muset srovnat se škodou na svém voze ve výši asi 50 tisíc korun.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mareš má panický strach! Víme z čeho!

Zprávy

Mutti Merkel se chytla do pasti! Další facka Angele Merkelové!

Sport

Jágrova kráska se konečně dočkala... a křičela u toho sprostě!

1. Olivia Wilde ze seriálu Dr. House ukázala světu první foto rozkošné dcery.

2. Co nadělí Lucie Bílá svým nejbližším k Vánocům? To vás překvapí!

3. Co je to za tlusťocha? Známý český moderátor strašně přibral! Je širší než vyšší.

4. Monika Bagárová jako svůdná Beyoncé: Tohle sexy video si budou fanoušci pamatovat dlouho!

5. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!