Miloval ji, ale ona ho odmítla! Vzal proto nůž a bodl ji do zad!

Zamilovaný mladík se nedokázal smířit s tím, že ho jeho vyvolená odmítla. Vzal proto nůž a zaútočil na ní. Bodl ji do zad.
 Z domova 
13. ledna 2016 17:11 / Thinkstock
Za neopětovanou lásku se rozhodl mstít! Devatenáctiletý mladík z Kravař na Opavsku bodl svoji vysněnou lásku do zad, protože ho odmítla! Nyní mu za pokus o vraždu hrozí až dvacet let v lochu!

Mladík se stejně staré dívce dvořil dlouhé čtyři roky. Svoje city jí dával najevo pouze prostřednictvím e-mailů a přes Facebook. „Velmi jsem ji miloval, chtěl jsem s ní strávit zbytek života, vzít za manželku a mít s ní rodinu,“ svěřil se mladík. Svoji vizi jí přijel říct do očí osudný den k rodinnému domu, kde dívka žila.

S sebou si však vzal nůž s dvaceticentimetrovou čepelí. „Pokud by se mnou nechtěla být, podřezal bych se před ní,“ řekl. Svůj úmysl po odmítnutí však rychle změnil. V záchvatu zuřivosti ji drapl a několikrát jí hlavu omlátil o dveře i podlahu. Když se dívka vzpamatovala, dala se na zběsilý útěk. Útočník ji však dohnal a zasadil jí bodnou ránu do zad.

V dalším řádění mu zabránila pohotová matka dívky a soused. Mladík skončil v policejní cele. Nyní případ po roce od události začal projednávat u soudu v Ostravě. Agresorovi hrozí až dvacet let za mřížemi. Dívka od napadení trpí postraumatickým syndromem, strachem a úzkostmi.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!