Surovec zkopal dívku do hlavy a břicha! Utrpěla těžké zranění.

Dvacetkrát trestaný násilník brutálně zmlátil svou přítelkyni. Zkopal ji do hlavy a břicha a žena skončila s těžkým zraněním v nemocnici.
 Z domova 
09. ledna 2016 16:50 / Internet
V době vánočních svátků si mladá, třiadvacetiletá žena ze Zlína užila namísto sváteční pohody bolest a pobyt v nemocnici s těžkým zraněním hlavy. Postaral se o to její přítel (47), už dvacetkrát trestaný násilník!

Dívka k sobě pozvala přítele a pár přátel na oslavu. Po nějaké době usnula a hosté mezitím postupně odešli. Vzbudily ji až kopy do hlavy a břicha a údery pěstí. Surově ji ve spánku začal mlátit její přítel, důvodem byla zřejmě žárlivost.

"Žena se nemohla bránit. Jakmile odešel, zavolala svému kamarádovi a poprosila ho, zda by k ní přišel. Když se osmadvacetiletý muž dostavil, zavolal ke zraněné mladé ženě policisty a záchranáře. Ti ji odvezli s těžkým zraněním do nemocnice," popsala útok policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Po pár dnech se policistům podařilo násilníka vypátrat a zadržet v bytě u jeho matky. Muž byl již dvacetkrát soudně trestaný pro majetkovou i násilnou trestnou činnost. Naposledy se z věznice vrátil 5. října loňského roku, pobyl si tak na svobodě necelé tři měsíce.

Na návrh státního zástupce souhlasil soudce s umístěním agresora do vazební věznice. Za těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu mu hrozí až desetileté vězení. Napadená žena později policistům řekla, že to není poprvé, kdy ji přítel napadl. "Není tak vyloučeno, že se trestní kvalifikace ještě zpřísní," dodala policejní mluvčí.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá televizní hvězda je asi zase sama! Skončila to s hercem, který seděl?

Zprávy

Rusko vrátí Krym Ukrajině! Hned den poté, co Američané splní následující

Sport

Berdych jde do semifinále turnaje v Rotterdamu po vítězství nad Kližanem

1. Čeká snad trojčata? Natalie Portman si vyšla v doprovodu maminky a ukázala pořádný pupkek

2. Pamatujete na Rudy z Ostravy? Zpěvák a herec Michal Kavalčík je téměř k nepoznání

3. Přítulná Patrasová: Dádo, tohle ale není tvůj Ital!

4. Madonna šokuje fanoušky: Mají strach o její zdraví! Co se to zpěvačce stalo s obličejem?

5. Simona Krainová oslaví narozeniny! Tady jsou záběry z jejího života!