Surovec zkopal dívku do hlavy a břicha! Utrpěla těžké zranění.

Dvacetkrát trestaný násilník brutálně zmlátil svou přítelkyni. Zkopal ji do hlavy a břicha a žena skončila s těžkým zraněním v nemocnici.
 Z domova 
09. ledna 2016 16:50 / Internet
V době vánočních svátků si mladá, třiadvacetiletá žena ze Zlína užila namísto sváteční pohody bolest a pobyt v nemocnici s těžkým zraněním hlavy. Postaral se o to její přítel (47), už dvacetkrát trestaný násilník!

Dívka k sobě pozvala přítele a pár přátel na oslavu. Po nějaké době usnula a hosté mezitím postupně odešli. Vzbudily ji až kopy do hlavy a břicha a údery pěstí. Surově ji ve spánku začal mlátit její přítel, důvodem byla zřejmě žárlivost.

"Žena se nemohla bránit. Jakmile odešel, zavolala svému kamarádovi a poprosila ho, zda by k ní přišel. Když se osmadvacetiletý muž dostavil, zavolal ke zraněné mladé ženě policisty a záchranáře. Ti ji odvezli s těžkým zraněním do nemocnice," popsala útok policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Po pár dnech se policistům podařilo násilníka vypátrat a zadržet v bytě u jeho matky. Muž byl již dvacetkrát soudně trestaný pro majetkovou i násilnou trestnou činnost. Naposledy se z věznice vrátil 5. října loňského roku, pobyl si tak na svobodě necelé tři měsíce.

Na návrh státního zástupce souhlasil soudce s umístěním agresora do vazební věznice. Za těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu mu hrozí až desetileté vězení. Napadená žena později policistům řekla, že to není poprvé, kdy ji přítel napadl. "Není tak vyloučeno, že se trestní kvalifikace ještě zpřísní," dodala policejní mluvčí.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tahle holka ze Sezimova Ústí klofla brankáře NHL Pavelce! To jsou prsíčka!

Zprávy

Až se tohle Junkcer a spol. dozví, budou pořádně skřípat zuby! Konečně hodnocení, které má hlavu a patu

Sport

Rosický asi opět nenastoupí v základu... Bude i derby ochuzeno o jeho genialitu?

1. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!

2. Obavy Angeliny se naplnily! Údajná milenka Brada Pitta Marion Cotillard potvrdila těhotenství!

3. Pamatujete na Gilmorova děvčata? Takhle se za 16 let změnila představitelka roztomilé Rory!

4. Proměna Terezy Chlebovské: Uvidíme ještě někdy její sexy tělo?

5. Rozvod Angeliny Jolie a Brada Pitta! Jennifer Aniston posílá Angeline posměšný vzkaz!