Šílenec neunesl rozchod s přítelkyní. Ze vzteku podpálil ubytovnu ve Špindlu!

Rozzuřený mladý muž neunesl rozchod s přítelkyní. Zmlátil ji, ohrožoval její kamarádku lopatou a nakonec zapálil ubytovnu, kde obě dívky pobývaly. Soudce ho poslal do vazby.
 Z domova 
03. ledna 2016 16:46 / Thinkstock
V naprosté šílenství propadl mladý muž (24), který neunesl rozchod s přítelkyní. Nejprve svou bývalou lásku bil, pak hrozil sebevraždou a nakonec zapálil ve Špindlerově Mlýně ubytovnu, kde jeho expartnerka pobývala!

Muž vtrhl ve čtyři hodiny ráno na ubytovnu do pokoje své přítelkyně a fyzicky ji napadl. Pak odešel s tím, že se jde zabít. Po několika hodinách začala mít žena o muže strach a po jejím pohřešovaném partnerovi se vydali pátrat policisté i s psovodem. Nakonec se policistům podařilo s mužem spojit a dohodli se, že se nešťastník dostaví na policejní oddělení. To se ale nestalo a zhrzený milenec začal dělat naprosté peklo!

"Muž se vrátil na ubytovnu a zřejmě ze vzteku podpálil své bývalé partnerce zimní boty a hořící jí je vhodil do pokoje. Když pětadvacetiletá žena chtěla mobilem zavolat o pomoc, telefon jí vytrhl z ruky a znovu ji fyzicky napadl," podotkla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Mladé ženě přiběhla z vedlejšího pokoje na pomoc kamarádka a podařilo se jim před násilníkem zamknout. Klid měly ale jen chvíli. Po chvíli se dveře pokoje rozletěly a rozzuřený muž začal prchající expartnerku honit. Povalil ji na zem, vyhrožoval jí a pak vzal lopatu a začal ohrožovat i její kamarádku. Nakonec v pokojích obou žen zapálil postel i záclony a zdrhl.

Přivolaní policisté začali ihned na pokojích požár hasit. "Na mladíka kriminalisté podali návrh na vzetí do vazby, který soudce akceptoval. V případě odsouzení muži hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi," dodala Pižlová.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Je tak je sladká!

Zprávy

Většině českého národa se chce blít! Naši politici v honbě za korytem klesli na samé dno lidské...

Sport

Tak takhle sexy jste ji ještě neviděli! Ohromí vás to více, než její výborné výkony

1. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

2. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

3. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

4. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

5. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky