Šílenec neunesl rozchod s přítelkyní. Ze vzteku podpálil ubytovnu ve Špindlu!

Rozzuřený mladý muž neunesl rozchod s přítelkyní. Zmlátil ji, ohrožoval její kamarádku lopatou a nakonec zapálil ubytovnu, kde obě dívky pobývaly. Soudce ho poslal do vazby.
 Z domova 
03. ledna 2016 16:46 / Thinkstock
V naprosté šílenství propadl mladý muž (24), který neunesl rozchod s přítelkyní. Nejprve svou bývalou lásku bil, pak hrozil sebevraždou a nakonec zapálil ve Špindlerově Mlýně ubytovnu, kde jeho expartnerka pobývala!

Muž vtrhl ve čtyři hodiny ráno na ubytovnu do pokoje své přítelkyně a fyzicky ji napadl. Pak odešel s tím, že se jde zabít. Po několika hodinách začala mít žena o muže strach a po jejím pohřešovaném partnerovi se vydali pátrat policisté i s psovodem. Nakonec se policistům podařilo s mužem spojit a dohodli se, že se nešťastník dostaví na policejní oddělení. To se ale nestalo a zhrzený milenec začal dělat naprosté peklo!

"Muž se vrátil na ubytovnu a zřejmě ze vzteku podpálil své bývalé partnerce zimní boty a hořící jí je vhodil do pokoje. Když pětadvacetiletá žena chtěla mobilem zavolat o pomoc, telefon jí vytrhl z ruky a znovu ji fyzicky napadl," podotkla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Mladé ženě přiběhla z vedlejšího pokoje na pomoc kamarádka a podařilo se jim před násilníkem zamknout. Klid měly ale jen chvíli. Po chvíli se dveře pokoje rozletěly a rozzuřený muž začal prchající expartnerku honit. Povalil ji na zem, vyhrožoval jí a pak vzal lopatu a začal ohrožovat i její kamarádku. Nakonec v pokojích obou žen zapálil postel i záclony a zdrhl.

Přivolaní policisté začali ihned na pokojích požár hasit. "Na mladíka kriminalisté podali návrh na vzetí do vazby, který soudce akceptoval. V případě odsouzení muži hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi," dodala Pižlová.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hrozí mu ochrnutí? Českému herci vzali kus páteře!

Zprávy

Sobotka je opravdu neuvěřitelný žvanil! Co nám to chce zase nakukat?

Sport

Návrat lyžařské královny! Takhle jste ji ještě trénovat neviděli

1. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

2. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

3. Princ Harry, Rihana a HIV?

4. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

5. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!