Záhada! Z vánočního večírku odešel bez bundy a slehla se po něm zem! Pomůžete ho najít?

Jan Masařík se v Hodoníně zúčastnil vánočního firemního večírku. Za záhadných okolností ale zmizel a nikdo o něm nemá žádnou zprávu.
 Z domova 
25. prosince 2015 04:43 / Policie ČR
Velkou záhadu řeší policisté na Hodonínsku v souvislosti s jedním firemním vánočním večírkem. Osmapadesátiletý muž z něj odešel nalehko bez bundy a od té doby o něm nikdo neví! Jeho rodina má obrovský strach a policie prosí veřejnost o pomoc.

Vánoční večírek pořádala firma v jedné hodonínské restauraci už 16. prosince. Dorazil i Jan Masařík z Přerovska. Kolem 21. hodiny ale z restaurace odešel. Nikdo tomu nevěnoval velkou pozornost. Masařík totiž šel ven bez bundy a jeho kolegové se tak domnívali, že se šel jen na chvíli provětrat. Muž je ale od toho okamžiku nezvěstný!

Rodina pohřešovaného je zoufalá. Po muži jako by se doslova propadla zem! Policie se teď rozhodla požádat o pomoc veřejnost. "Pokud by měl někdo o pohybu muže nějaké informace, ať hned zavolá na linku 158," podotkl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Jan Masařík je vysoký 170 centimetrů a je silnější postavy. Má šedé vlasy a v době odchodu měl na sobě tmavě modrou mikinu, modré rifle, černé polobotky a na hlavě mohl mít černou kšiltovku.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela filmová a divadelní legenda Gabriela Vránová

Zprávy

Budou se zvedat mzdy. Pošťáci dostanou přidáno

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Pavel Novotný ukázal krásné dcery a znovu se pustil do Kristelové

2. Monika Leová připravuje svatbu bez svatební cesty. Nejsou peníze

3. Eva Longoria přišla těsně před porodem o milovanou bytost

4. Lucie Hadašová kvůli manželovi letos na dovolenou nepojede

5. Markéta Plánková a Filip Blažek pracují na novém komediálním seriálu