Záhada! Z vánočního večírku odešel bez bundy a slehla se po něm zem! Pomůžete ho najít?

Jan Masařík se v Hodoníně zúčastnil vánočního firemního večírku. Za záhadných okolností ale zmizel a nikdo o něm nemá žádnou zprávu.
 Z domova 
25. prosince 2015 04:43 / Policie ČR
Velkou záhadu řeší policisté na Hodonínsku v souvislosti s jedním firemním vánočním večírkem. Osmapadesátiletý muž z něj odešel nalehko bez bundy a od té doby o něm nikdo neví! Jeho rodina má obrovský strach a policie prosí veřejnost o pomoc.

Vánoční večírek pořádala firma v jedné hodonínské restauraci už 16. prosince. Dorazil i Jan Masařík z Přerovska. Kolem 21. hodiny ale z restaurace odešel. Nikdo tomu nevěnoval velkou pozornost. Masařík totiž šel ven bez bundy a jeho kolegové se tak domnívali, že se šel jen na chvíli provětrat. Muž je ale od toho okamžiku nezvěstný!

Rodina pohřešovaného je zoufalá. Po muži jako by se doslova propadla zem! Policie se teď rozhodla požádat o pomoc veřejnost. "Pokud by měl někdo o pohybu muže nějaké informace, ať hned zavolá na linku 158," podotkl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Jan Masařík je vysoký 170 centimetrů a je silnější postavy. Má šedé vlasy a v době odchodu měl na sobě tmavě modrou mikinu, modré rifle, černé polobotky a na hlavě mohl mít černou kšiltovku.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Máme se na co těšit! Simona Krainová je opět v plném pracovním nasazení

Zprávy

Cesta do Číny: Kdo hradil cestu Nejedlému a Tvrdíkovi?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petra Vraspírová si Vojtka vzít nechce

2. Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím!

3. Skupina J.A.R. triumfovala na Cenách Anděl

4. Nikol Švantnerová sladila outfit se svým novým miláčkem

5. Andrea Bezděková otevřela nový music club