Útočníci u benzínky surově zmlátili dva mladíky! Jeden z nich agresory vyfotil nepozorovaně na mobil!

Policisté pátrají po agresorech (na snímcích), kteří v Havířově bezdůvodně napadli dva mladíky a způsobili jim vážná zranění.
 Z domova 
16. prosince 2015 17:00 / Policie ČR
Dva neznámý agresoři zaútočili poblíž čerpací stanice v Havířově na dvaadvacetiletého mladíka a na jeho o rok staršího kamaráda! Útok byl tak brutální, že oběti skončili s vážným zraněním v nemocnici! Grázlové však netušili, že si je mladík tajně nafotil na mobilní telefon. Poznáváte je?

Nejprve zaútočila dvojice pachatelů na mladšího z mladíků. Několikrát mu muži zasadili tvrdé rány pěstí do obličeje. Jeho kamarád mu hned přiskočil na pomoc, ale nebylo to nic platné. Agresoři domlátili i jeho. Údery ho srazili na zem a tam do něj kopali hlava nehlava. Napadení trvalo několik minut.

Oba zranění nejprve putovali do městské nemocnice, ale následně se ukázalo, že mají mnohem vážnější zranění, než se předpokládalo. Záchranáři je proto odvezli do fakultní nemocnice. Případem se nyní zabývá policie. Ani jeden z útočníků si nevšiml, že si je oběť nafotila na mobilní telefon a fotky předala policii.

Násilníkům hrozí trestní stíhání za ublížení na zdraví. „Žádáme všechny svědky, kteří pachatele na snímcích poznají, ať neprodleně zavolají na policejní linku 158. Domníváme se, že útočníci mohou být z Karvinska nebo Frýdeckomístecka," řekla mluvčí karvinských policistů Zlatuše Viačková.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Problémy kolem novičoku zdaleka nekončí

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

2. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

3. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

4. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou

5. Simona Krainová musela zrušit dovolenou