خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Útočníci u benzínky surově zmlátili dva mladíky! Jeden z nich agresory vyfotil nepozorovaně na mobil!

Policisté pátrají po agresorech (na snímcích), kteří v Havířově bezdůvodně napadli dva mladíky a způsobili jim vážná zranění.
 Z domova 
16. prosince 2015 17:00 / Policie ČR
Dva neznámý agresoři zaútočili poblíž čerpací stanice v Havířově na dvaadvacetiletého mladíka a na jeho o rok staršího kamaráda! Útok byl tak brutální, že oběti skončili s vážným zraněním v nemocnici! Grázlové však netušili, že si je mladík tajně nafotil na mobilní telefon. Poznáváte je?

Nejprve zaútočila dvojice pachatelů na mladšího z mladíků. Několikrát mu muži zasadili tvrdé rány pěstí do obličeje. Jeho kamarád mu hned přiskočil na pomoc, ale nebylo to nic platné. Agresoři domlátili i jeho. Údery ho srazili na zem a tam do něj kopali hlava nehlava. Napadení trvalo několik minut.

Oba zranění nejprve putovali do městské nemocnice, ale následně se ukázalo, že mají mnohem vážnější zranění, než se předpokládalo. Záchranáři je proto odvezli do fakultní nemocnice. Případem se nyní zabývá policie. Ani jeden z útočníků si nevšiml, že si je oběť nafotila na mobilní telefon a fotky předala policii.

Násilníkům hrozí trestní stíhání za ublížení na zdraví. „Žádáme všechny svědky, kteří pachatele na snímcích poznají, ať neprodleně zavolají na policejní linku 158. Domníváme se, že útočníci mohou být z Karvinska nebo Frýdeckomístecka," řekla mluvčí karvinských policistů Zlatuše Viačková.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Zaslouží si Michal David vyznamenání nebo Zeman jenom provokuje?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Míša Maurerová se už chystá na porod

2. Exmilenka Langerové se teď tulí ke svému o generaci staršímu příteli

3. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

4. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

5. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená