Úchylák se Santa Klusem nahání malé chlapce!

Podezřelý muž jde vpravo s taškou s vyobrazením Santa Klause. Oslovil chlapce před ním. Znáte toho chlápka?
 Z domova 
21. prosince 2014 07:53 / PČR
Pozor na homosexuálního pedofila v Liberci! Pomozte ho chytit!

Kriminalisté pátrají po muži, který měl v minulých dnech obtěžovat nezletilého chlapce. Podezřelého zaznamenaly kamery.

Událost se stala 12. prosince 2014 v části Liberce Doubí. Dva nezletilé chlapce oslovil poblíž panelového domu neznámý muž. Následně se připojil k jednomu z nich a pokračoval s ním až k bydlišti. Poté s ním vstoupil do chodby domu, kde po něm ve sklepních prostorách požadoval vykonání jisté sexuální praktiky. V té chvíli chlapec sdělil, že zavolá matku a utekl domů, Mezi nezletilým chlapcem a neznámým mužem nedošlo k žádnému fyzickému kontaktu či zranění.

Na případu velmi intenzivně pracují kriminalisté. V průběhu vyšetřování zajistili i několik kamerových záznamů a po jejich vyhodnocení nalezli sekvenci, kde je podezřelý muž zachycen při rozhovoru s oběma chlapci. „Tyto záznamy proto zveřejňujeme a domníváme se, že by muže mohl někdo poznat,“ sdělila liberecká policie.

Podle zjištěných informací by se mělo jednat o muže ve věku mezi 25 – 35 lety, štíhlé postavy, vysokého 175 cm. Na tváři měl tzv. strniště a hovořil slovensky.

Na sobě měl tmavší džíny a modrou mikinu s nápisem na hrudi a s kapucí (tu měl na hlavě). Nápis na mikině byl v bílé a černé barvě a mělo se jednat o tiskací písmena. Kolem krku měl uvázaný šátek, tzv. palestinu v černobílé kombinaci. V ruce držel igelitovou tašku s vyobrazením Santa Klause. Kromě záběrů z kamer sestavili kriminalisté s pomocí nezletilého chlapce identikit, jehož zdařilost je cca 60procentní.

„Žádáme o spolupráci veřejnost. Kdo pozná muže na záběrech kamer nebo na identikitu, nechť neprodleně kontaktuje linku 158. Jakýkoliv poznatek pomůže kriminalistům k objasnění případu a dopadení podezřelého muže,“ uvádí policie.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

TO JE TA ELITA: Udavači mezi umělci! Kdo na koho práskal?

Zprávy

Nemáte dárek pod stromeček? Kocáb vám poradí. Plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým Tomáše...

Sport

Karma dostihla arogantního trenéra! Vyhodí v Rusku zběha od reprezentace?

1. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!

2. Kutcher a Kunis slaví! A mají hodně veliký důvod!

3. Takhle divoké jsou polské modelky! Stačilo málo a bylo vidět vše!

4. Angelina Jolie se prý spustila se slavným hereckým kolegou!

5. Rozchod Katy Perry a Orlando Blooma se nekoná! Vystřelili si z nás!