خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Jihlavu děsí exhibicionista! Ve výtahu obtěžoval ženu!

Policie sestavila identikit exhibicionisty, který obtěžoval obyvatele domu v Jihlavě. Vetřel se i k jedné ženě do výtahu, kde se před ní obnažoval.
 Z domova 
10. prosince 2015 16:51 / Policie ČR
Neznámý exhibicionista vyděsil obyvatele bytového domu v jihlavské ulici U Cihelny. Natlačil se dokonce k jedné ženě do výtahu a tam se před ní začal odhalovat! Šokovaná žena naštěstí dokázala utéct!

Policisté po neznámém muži pátrají už od 22. listopadu, zatím ale úchyláka nenašli. Sestavili ale jeho identikit a nyní doufají, že se jim podaří muže díky veřejnosti dopadnout.

Bytový dům si chlívák vyhlédl v neděli někdy mezi 14. až 16. hodinou odpoledne. Pohyboval se uvnitř, choval se nevhodně a obtěžoval v domě občany. "Před čtvrtou hodinou odpoledne vešel do výtahu, do kterého před ním vstoupila mladá žena, a obnažil se. Žena se z výtahu velmi rychle dostala zpět na chodbu a utekla. Prožitá situace pro ni byla značně nepříjemná a stresující, žádnou další újmu naštěstí neutrpěla," konstatovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Přivolaní policisté hned dům i jeho okolí prohledali, na exhibicionistu ale nenarazili. Mělo by se jednat o asi pětatřicetiletého muže. Je vysoký přibližně 180 centimetrů, hubené postavy. Měl delší neudržované blond vlasy. Na sobě měl černou mikinu a béžové kapsáčové kalhoty. Oblečení muže bylo špinavé a na mikině měl na zádech bílou skvrnu, pravděpodobně od zdi," řekla k popisu hledaného Kroutilová. Kdo muže pozná, měl by se přihlásit na tísňové lince 158.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Kam dál?
Smutný konec pátrání po Ondrovi. Chlapce našli mrtvého
Onanoval před dětmi!
Malí kluci brutálně mučili zvířata!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola