Hrůza! Lupič v parku přepadl, okradl a pořezal školáka!

V brněnském parku neznámý muž přepadl, okradl a pořezal školáka. Policie sestavila jeho možnou podobiznu a prosí veřejnost o pomoc při pátrání.
 Děti v nesnázích 
10. prosince 2015 03:34 / Policie ČR
Cesta do kroužku se pořádně zdramatizovala čtrnáctiletému školákovi. V parku ho totiž přepadl neznámý lupič. Ten hocha okradl a ještě pořezal nožem!

Policie po neznámém grázlovi pátrá už od 24. listopadu, kdy se přepadení stalo. Zatím ale pachatele nedopadla. Kriminalisté už sestavili jeho podobiznu a prosí o pomoc veřejnost.

Loupežné přepadení se stalo v Lužáneckém parku poblíž ulice Pionýrská. Školák zrovna mířil do kroužku, když ho zastavil neznámý muž s nožem v ruce. Požadoval po chlapci peníze. Hoch mu ze strachu o svůj život vydal vše, co u sebe měl. "Následně se mezi oběma strhla potyčka, při níž útočník svou oběť povrchově zranil. Z místa činu následně utekl," doplnil policejní mluvčí Petr Nečesánek.

Pachatel byl vyšší postavy, měl oválný obličej, byl hladce oholen a měl krátké vlasy tmavě hnědé barvy. Na hlavě neměl žádnou čepici, na nohou tmavou sálovou obuv se světlými proužky pro fotbalisty. Rifle modré, obě nohavice v oblasti kolen roztržené. Zimní bunda, kterou měl pachatel na sobě, byla sportovní, šusťáková, s lineárním vzorem a symboly vzdáleně připomínajícími zuby. Pod bundou měl křiklavě zelenou mikinu. Na rukou měl útočník při přepadení elastické, tmavé rukavice. "Pokud by někdo osobu z portrétu poznal, přivítají policisté jeho svědectví na lince tísňového volání 158," dodal Nečesánek.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

2. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

3. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

4. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

5. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn