خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Hrůza! Lupič v parku přepadl, okradl a pořezal školáka!

V brněnském parku neznámý muž přepadl, okradl a pořezal školáka. Policie sestavila jeho možnou podobiznu a prosí veřejnost o pomoc při pátrání.
 Děti v nesnázích 
10. prosince 2015 03:34 / Policie ČR
Cesta do kroužku se pořádně zdramatizovala čtrnáctiletému školákovi. V parku ho totiž přepadl neznámý lupič. Ten hocha okradl a ještě pořezal nožem!

Policie po neznámém grázlovi pátrá už od 24. listopadu, kdy se přepadení stalo. Zatím ale pachatele nedopadla. Kriminalisté už sestavili jeho podobiznu a prosí o pomoc veřejnost.

Loupežné přepadení se stalo v Lužáneckém parku poblíž ulice Pionýrská. Školák zrovna mířil do kroužku, když ho zastavil neznámý muž s nožem v ruce. Požadoval po chlapci peníze. Hoch mu ze strachu o svůj život vydal vše, co u sebe měl. "Následně se mezi oběma strhla potyčka, při níž útočník svou oběť povrchově zranil. Z místa činu následně utekl," doplnil policejní mluvčí Petr Nečesánek.

Pachatel byl vyšší postavy, měl oválný obličej, byl hladce oholen a měl krátké vlasy tmavě hnědé barvy. Na hlavě neměl žádnou čepici, na nohou tmavou sálovou obuv se světlými proužky pro fotbalisty. Rifle modré, obě nohavice v oblasti kolen roztržené. Zimní bunda, kterou měl pachatel na sobě, byla sportovní, šusťáková, s lineárním vzorem a symboly vzdáleně připomínajícími zuby. Pod bundou měl křiklavě zelenou mikinu. Na rukou měl útočník při přepadení elastické, tmavé rukavice. "Pokud by někdo osobu z portrétu poznal, přivítají policisté jeho svědectví na lince tísňového volání 158," dodal Nečesánek.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Zaslouží si Michal David vyznamenání nebo Zeman jenom provokuje?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Míša Maurerová se už chystá na porod

2. Exmilenka Langerové se teď tulí ke svému o generaci staršímu příteli

3. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

4. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

5. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená