Brutální násilník přepadl v průjezdu mladou dívku. Vláčel ji po zemi jako kus hadru!

Násilník v průchodu domu přepadl mladou dívku, vláčel ji po zemi a nakonec okradl. Útok zaznamenala kamera. Kdo násilníka pozná, měl by kontaktovat policii.
 Z domova 
30. října 2015 09:33 / Policie ČR
Chvíle hrůzy si prožila mladá žena, kterou v průjezdu domu v Praze 3 přepadl neznámý grázl. Měl zálusk na její kabelku a kvůli tomu ji brutálně vláčel po zemi!

Neznámý pachatel se zřejmě domníval, že v temném průchodu ho nikdo neuvidí. To se ale pěkně přepočítal! Jeho napadení totiž zachytila kamera a policie teď zná jeho podobu! Zatím ale násilníka policisté nedopadli.

Loupežné přepadení se stalo na Sladkovském náměstí v neděli 18. října deset minut před 22. hodinou. Dívka se vracela domů. Z ničeho nic a bez jediného slova k ní muž přistoupil a strhl na zem. "Na zemi s dívkou začal smýkat a po chvilce jí násilím vytrhl kabelku a utekl," řekl policejní mluvčí Jan Daněk.

Napadená i přes otřesný zážitek ještě nějakou chvíli násilníka pronásledovala. Pachatel utekl směrem do ulice Víta Nejedlého a pak pokračoval do Vlkovy ulice, kde se dívce ztratil. Policie teď prosí o pomoc širokou veřejnost. Kdo by muže na záběrech z kamery poznal, ať ihned zavolá na linku 158.

Muž byl ve věku kolem 27 let, bílé pleti, vysoký asi 180 centimetrů, oblečený v bílé mikině nebo bundě s kapucí, tmavých džínách a na hlavě měl světlou kšiltovkou.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Do čela ČSSD by se rád postavil tento muž. Má ale podmínku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

2. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

3. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

4. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!

5. Syn Simony Krainové se objevuje v nové kampani! Je k sežrání!