Brutální násilník přepadl v průjezdu mladou dívku. Vláčel ji po zemi jako kus hadru!

Násilník v průchodu domu přepadl mladou dívku, vláčel ji po zemi a nakonec okradl. Útok zaznamenala kamera. Kdo násilníka pozná, měl by kontaktovat policii.
 Z domova 
30. října 2015 09:33 / Policie ČR
Chvíle hrůzy si prožila mladá žena, kterou v průjezdu domu v Praze 3 přepadl neznámý grázl. Měl zálusk na její kabelku a kvůli tomu ji brutálně vláčel po zemi!

Neznámý pachatel se zřejmě domníval, že v temném průchodu ho nikdo neuvidí. To se ale pěkně přepočítal! Jeho napadení totiž zachytila kamera a policie teď zná jeho podobu! Zatím ale násilníka policisté nedopadli.

Loupežné přepadení se stalo na Sladkovském náměstí v neděli 18. října deset minut před 22. hodinou. Dívka se vracela domů. Z ničeho nic a bez jediného slova k ní muž přistoupil a strhl na zem. "Na zemi s dívkou začal smýkat a po chvilce jí násilím vytrhl kabelku a utekl," řekl policejní mluvčí Jan Daněk.

Napadená i přes otřesný zážitek ještě nějakou chvíli násilníka pronásledovala. Pachatel utekl směrem do ulice Víta Nejedlého a pak pokračoval do Vlkovy ulice, kde se dívce ztratil. Policie teď prosí o pomoc širokou veřejnost. Kdo by muže na záběrech z kamery poznal, ať ihned zavolá na linku 158.

Muž byl ve věku kolem 27 let, bílé pleti, vysoký asi 180 centimetrů, oblečený v bílé mikině nebo bundě s kapucí, tmavých džínách a na hlavě měl světlou kšiltovkou.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Nachází se Česko v hluboké politické krizi nebo nenachází?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Leoš Noha překvapil. Nemá řidičák

2. Ředitelka České Miss Eva Čerešňáková lenošila na lodi

3. Angelina Jolie kvůli sporům s Pittem nemůže vycestovat s dětmi

4. Porotce Superstar Ben Cristovao si tuhle roli vyzkousel už ve filmu. Za dva týdny bude v kinech

5. Michaela Habáňová řádila na jachtě

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن