Zákazníka rozčílil v obchodě předražený alkohol. Prodavači ho pak seřezali železnou tyčí a přepravkou!

Zákazníka naštval předražený alkohol ve večerce a praštil do výlohy. Od obsluhy obchodu za to schytal mlatu železnou tyčí a přepravkou na lahve. Zasáhnout museli strážníci.
 Z domova 
24. října 2015 10:04 / Policejnidenik
V drsný konflikt vyústila návštěva muže v pražské večerce. Rozzlobily ho předražené ceny za alkohol a svůj vztek si vybil na výloze obchodu. To ale neměl dělat. Prodavači ho za to zmlátili železnou tyčí a přepravkou na lahve!

Naštvaný zákazník si původně šel do večerky koupit alkohol. Ceny ale byly podle něj přemrštěné, tak odcházel z obchodu s prázdnou. Natolik ho to naštvalo, že pěstí několikrát udeřil do výlohy a pak do ní ještě kopl. To se ale obsluhy velmi silně dotklo a začala ostrá bitka!

Obsluha hned za rozzlobeným mužem vyběhla ven a pořádně se vyzbrojila. Jeden prodavač měl v ruce železnou tyč, další pracovník obchodu si vzal plastovou přepravku na lahve. Venku pak nespokojenému zákazníkovi pořádně nařezali!

Bitky si naštěstí všiml okolo projíždějící strážník. Napadený zákazník měl tržnou ránu na hlavě a krvavé poranění na noze. Záchranka ho odvezla do nemocnice a oba násilníky pak strážníci odvezli na služebnu svých republikových kolegů. Útočníci se nyní budou zpovídat z trestného činu výtržnictví.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Eva Longoria se dočkala: Ve 43 letech se stala poprvé mámou!

Zprávy

Chtějí nás otrávit? Polská jablka v sobě měla dvacetkrát více pesticidů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Martin Písařík jezdí na pořádném obrňáku

2. Manželka Willa Smithe si nechala omladit vagínu

3. Nadějná zpěvačka Karolína Gudasová má po kariéře. Už je zase těhotná

4. Moderátorka Czadernová ukázala roztomilou rodinku

5. Ornella Štiková, kterou její máma nazvala "hnusou holkou", si nervy uklidňuje ve fastfoodu