Krutá matka! Kvůli Facebooku drsným způsobem zmlátila dceru!

Kvůli založení facebookového profilu dostala školačka od své matky neskutečný výprask. Policie zjišťuje, zda nešlo už o týrání.
 Děti v nesnázích 
23. října 2015 03:54 / Internet
Drsný výprask sklidila od své matky školačka z Pardubic za to, že si přes matčin zákaz založila profil na sociální síti Facebook. Matka je nyní podezřelá z týrání!

Na případ upozornila učitelka zbité dívky. Ta si při hodině plavání všimla na těle děvčete podezřelých hematomů. Obzvláště zranění v oblastí hýždí byly natolik závažné, že se rozhodla věc řešit. Do školy hned zamířili policisté i sociální pracovnice.

Mladá slečna se svěřila, že od matky dostala kvůli založení facebookového profilu velký výprask vařečkou. Jak se bránila ranám, utrpěla i pohmožděniny na ruce. Do školy se po několika minutách dostavila i matka. Její slova byla totožná s výpovědí dívky. Tím ale drama neskončilo.

"Dívka měla tak obrovský strach z toho, co bude doma následovat, že prosila nejen policisty, ale i sociální pracovnici o to, aby nemusela spát doma. Kde dívka skončila a jak dlouhou dobu na onom místě setrvala, to z taktických důvodů nebudeme zveřejňovat," poznamenala policejní mluvčí Eva Maturová.

Policisté budou nyní zjišťovat, jak k opravdu velkým podlitinám v oblasti hýždí školačka přišla, zda to byla výjimečná situace a podobně. Pokud se prokáže, že matka svou dceru týrala, může jí za to hrozit až pětileté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kazma si vymyslel drsnou autonehodu, aby Mareše připravil o jeho luxusní ferrari

Zprávy

Babiš žaluje slovenský list o milion eur

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Michala Suchánka na skútru zaskočil liják

2. Okamžité zeštíhlení postavy? Stačí Body Wrap Slim, který využila i Anna Slováčková

3. Míša Tomešová riskuje i v těhotenství. V podpatcích skáče přes židle

4. Nikola Uhlířová dostala práci v Thajsku

5. Michal Kavalčík oslavil výročí netradičně