Krutá matka! Kvůli Facebooku drsným způsobem zmlátila dceru!

Kvůli založení facebookového profilu dostala školačka od své matky neskutečný výprask. Policie zjišťuje, zda nešlo už o týrání.
 Děti v nesnázích 
23. října 2015 03:54 / Internet
Drsný výprask sklidila od své matky školačka z Pardubic za to, že si přes matčin zákaz založila profil na sociální síti Facebook. Matka je nyní podezřelá z týrání!

Na případ upozornila učitelka zbité dívky. Ta si při hodině plavání všimla na těle děvčete podezřelých hematomů. Obzvláště zranění v oblastí hýždí byly natolik závažné, že se rozhodla věc řešit. Do školy hned zamířili policisté i sociální pracovnice.

Mladá slečna se svěřila, že od matky dostala kvůli založení facebookového profilu velký výprask vařečkou. Jak se bránila ranám, utrpěla i pohmožděniny na ruce. Do školy se po několika minutách dostavila i matka. Její slova byla totožná s výpovědí dívky. Tím ale drama neskončilo.

"Dívka měla tak obrovský strach z toho, co bude doma následovat, že prosila nejen policisty, ale i sociální pracovnici o to, aby nemusela spát doma. Kde dívka skončila a jak dlouhou dobu na onom místě setrvala, to z taktických důvodů nebudeme zveřejňovat," poznamenala policejní mluvčí Eva Maturová.

Policisté budou nyní zjišťovat, jak k opravdu velkým podlitinám v oblasti hýždí školačka přišla, zda to byla výjimečná situace a podobně. Pokud se prokáže, že matka svou dceru týrala, může jí za to hrozit až pětileté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Plekanec přiznal vztah s Šafářovou. Stojí česká tenistka za jeho rozvodem?

Zprávy

Ministerstvo práce a odbory se "utrhly se řetězu" rozumného sociálního dialogu

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Nalaďte se na šumivou vlnu prosecca

2. Daniela Šinkorová trénuje na Stardance i ve velkém vedru

3. Scarlett Johansson vydělává miliardy. Je nejlépe placenou herečkou světa

4. Herec Rašilov měl svatbu, jeho ex Vanda Hybnerová mejdan

5. Kateřina Votavová ukázala svoje sexy tělo

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn