Krutá matka! Kvůli Facebooku drsným způsobem zmlátila dceru!

Kvůli založení facebookového profilu dostala školačka od své matky neskutečný výprask. Policie zjišťuje, zda nešlo už o týrání.
 Děti v nesnázích 
23. října 2015 03:54 / Internet
Drsný výprask sklidila od své matky školačka z Pardubic za to, že si přes matčin zákaz založila profil na sociální síti Facebook. Matka je nyní podezřelá z týrání!

Na případ upozornila učitelka zbité dívky. Ta si při hodině plavání všimla na těle děvčete podezřelých hematomů. Obzvláště zranění v oblastí hýždí byly natolik závažné, že se rozhodla věc řešit. Do školy hned zamířili policisté i sociální pracovnice.

Mladá slečna se svěřila, že od matky dostala kvůli založení facebookového profilu velký výprask vařečkou. Jak se bránila ranám, utrpěla i pohmožděniny na ruce. Do školy se po několika minutách dostavila i matka. Její slova byla totožná s výpovědí dívky. Tím ale drama neskončilo.

"Dívka měla tak obrovský strach z toho, co bude doma následovat, že prosila nejen policisty, ale i sociální pracovnici o to, aby nemusela spát doma. Kde dívka skončila a jak dlouhou dobu na onom místě setrvala, to z taktických důvodů nebudeme zveřejňovat," poznamenala policejní mluvčí Eva Maturová.

Policisté budou nyní zjišťovat, jak k opravdu velkým podlitinám v oblasti hýždí školačka přišla, zda to byla výjimečná situace a podobně. Pokud se prokáže, že matka svou dceru týrala, může jí za to hrozit až pětileté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Salma Hayek v slzách. Přišla o svou lásku

Zprávy

Autobazary zákazníky podvádí ve velkém, zjistila kontrola

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Karolína Kurková ozdobila slavnostní večer švýcarských hodinek a byla u toho zatraceně sexy!

2. Salma Hayek v slzách! Ztratila svého nejlepšího přítele, psího mazlíčka Lupe!

3. Věčná dietářka a moderátorka Lenka Špillarová trápí svoje tělo v posilovně!

4. Witherspoon, Hayek nebo Kidman budou dražit šaty, které vynesly na předávání Zlatých glóbů!

5. Rodina Kim Kardashian se díky náhradní matce rozrostla o dalšího potomka!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن