Po lese chodil chlap v kukle, který vedl na řetězu muže v latexu! Řidiče to pořádně vyděsilo!

V lese u hradu Kost vyděsila projíždějícího řidiče podivná dvojice. Muž v kukle tu vedl na řetězu jiného muže oblečeného v latexu.
 Z domova 
22. října 2015 17:00 / Wikimedia Commons / Zencat2006
Vlastním očím nemohl uvěřit řidič fordu, který si při jízdě všiml v lese nedaleko hradu Kost muže v kulichu a zelené bundě, který vedl řetězem spoutaného muže v neoprenu. O potápěče ale rozhodně nešlo!

Řidiče pohled na dvojici značně vylekal, přesto se podivnou dvojici rozhodl chvíli sledovat. Pak ho ale strach zachvátil natolik, že raději přivolal policisty. Ti se původně domnívali, že mohlo jít o nějaké potápěče, protože nedaleko místa je rybník. To se ale hodně spletli!

Konec spekulacím udělali až sobotečtí policisté, kteří na místě zjistili, že se jedná o čtyřiačtyřicetiletého muže a jeho o 11 let mladšího společníka, který neměl na sobě neopren, ale černé latexové oblečení. Důvod, proč se dvojice oblékla tak bizarně, byl skutečně pikantní!

"Oba muži shodně uvedli, že si chtěli v lese pořídit nějaké odvážnější fotografie. Prý nechtěli nikoho vyděsit a vzhledem k nepříznivému počasí nepředpokládali, že by mohli někoho v lese potkat," řekla policejní mluvčí Hana Klečalová. Protože se dvojice nedopustila žádného protiprávního jednání, policie se případem dále nezabývala.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

2. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

3. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

4. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

5. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn