خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Po 20 letech vydala vodní nádrž ukradenou škodovku. Poputuje zpět k majiteli!

Celých 20 let ukrývala ukradenou škodovku hladina vodní nádrže. Auto objevili potápěči a teď vozidlo poputuje zpět k majiteli. Zda z něj bude mít radost, je ale vzhledem k jeho stavu dosti sporné.
 Z domova 
21. října 2015 17:11 / Policie ČR
Neskutečný příběh! V roce 1995 přišel muž v Zábřehu o svou Škodu 105, ukradl mu ji zloděj. Po dlouhých dvaceti letech se teď majitel své kradené škodovky opět dočká, potápěči totiž odcizené vozidlo objevili na dně vodní nádrže u Moravičan!

Na potopenou škodovku upozornil policisty rybář. Ten se totiž u jezera potkal s amatérskými potápěči. Když se jich ptal, jaké ryby viděli, odpověděli, že žádné, ale že viděli v hloubce asi osmi metrů auto. Poté se potápěči sbalili a odjeli pryč. Rybářovi to ale nedalo a o podivném objevu informoval policii.

K jezeru byli ještě tentýž den večer přivoláni policejní potápěči, aby označené místo prohledali. Asi po hodině auto skutečně našli. "Hasiči s pomocí těžké techniky pak vozidlo plné bahna vytáhli z vody na břeh. Policisté zjistili, že jde o škodovku ukradenou v září roku 1995 v Zábřehu. Po provedení dalších nezbytných úkonů v souvislosti s nálezem odcizeného vozidla, bude auto předáno zpět původnímu majiteli," konstatovala policejní mluvčí Marie Šafářová.

Otázkou zůstává, jak moc velkou radost policisté původnímu majiteli udělají. Auto je totiž po dvaceti letech na dně přehrady ve značně zdevastovaném stavu.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

Kvůli ochraně osobních dat zavádí některé školy zbytečná opatření

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

2. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

3. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

4. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

5. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života