Neskutečné! Sebevražedkyni padající z balkonu se policistům podařilo zachránit!

Policistům z Bruntálu se podařil husarský kousek! Na poslední chvíli zachytili ženu, která vyskočila z balkonu ve třetím patře.
 Z domova 
09. října 2015 09:46 / Policejnidenik
Naprosto neuvěřitelná záchrana lidského života se podařila policistům v Bruntále. Doslova na poslední chvíli zachytili ženu, která zrovna skočila z balkonu ve třetím patře!

Policisté do bytu vyjeli na základě anonymního telefonátu. Žena v něm jen sdělila, že hodlá spáchat sebevraždu a zavěsila. Dveře od bytu jim otevřel ženin druh. Spal a o sebevražedných úmyslech své partnerky neměl ponětí.

Policisté zkontrolovali byt a po otevření dveří na balkon uviděli, že žena vyskakuje z balkonu ve třetím patře ven. "Padající ženu, která byla přibrzděna prádelními šňůrami, jeden z policistů rychle zachytil. Vytáhnout ji zpět ale nebylo snadné. Žena se snažila vysmeknout a křičela, ať ji pustí. Po vytažení zpět na balkon uvedla, že musí ukončit život, že ji to nebaví, protože je nemocná," konstatovala policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Dechová zkouška u sebevražedkyně vykázala hodnotu přesahující 1,8 promile. Žena přiznala, že před skokem z balkonu vypila dva litry vína. Přivolaný lékař rozhodl o jejím převozu do nemocničního zařízení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Tesco nabízelo kapustu nadupanou zákeřnými pesticidy

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

2. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

3. Česká Barbie daruje auto

4. Petra Černocká si vyšla s manželem i exmanželem

5. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty