Neskutečné! Sebevražedkyni padající z balkonu se policistům podařilo zachránit!

Policistům z Bruntálu se podařil husarský kousek! Na poslední chvíli zachytili ženu, která vyskočila z balkonu ve třetím patře.
 Z domova 
09. října 2015 09:46 / Policejnidenik
Naprosto neuvěřitelná záchrana lidského života se podařila policistům v Bruntále. Doslova na poslední chvíli zachytili ženu, která zrovna skočila z balkonu ve třetím patře!

Policisté do bytu vyjeli na základě anonymního telefonátu. Žena v něm jen sdělila, že hodlá spáchat sebevraždu a zavěsila. Dveře od bytu jim otevřel ženin druh. Spal a o sebevražedných úmyslech své partnerky neměl ponětí.

Policisté zkontrolovali byt a po otevření dveří na balkon uviděli, že žena vyskakuje z balkonu ve třetím patře ven. "Padající ženu, která byla přibrzděna prádelními šňůrami, jeden z policistů rychle zachytil. Vytáhnout ji zpět ale nebylo snadné. Žena se snažila vysmeknout a křičela, ať ji pustí. Po vytažení zpět na balkon uvedla, že musí ukončit život, že ji to nebaví, protože je nemocná," konstatovala policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Dechová zkouška u sebevražedkyně vykázala hodnotu přesahující 1,8 promile. Žena přiznala, že před skokem z balkonu vypila dva litry vína. Přivolaný lékař rozhodl o jejím převozu do nemocničního zařízení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Z Brna se ozývají výzvy na přijetí migrantů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

2. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

3. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

4. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

5. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby